Kablolu kulaklık önerisi

Daha fazla  
3.5mm jack girişli olması iyidir, hem laptop hem telefonda kullanmak için almayı düşünüyorum. Telefon kulaklığı diye mi geçiyor desem tarif etmek istediklerim tam emin değilim. Tavsiyeleriniz için sağ olun. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

uzun süre kullandım. Sennheiser çok iyidir. Ancak bu tür kablolu kulaklıkların genel problemi belli bir zaman sonra bir taraftan daha az ses gelmeye başlaması. Bu tamamen şans işi. O yüzden şahsen bu kulaklıklara çok para vermeyip orta kalite samsung veya sony kulaklık alıp bozduldukça sürekli değiştirebilirsiniz.

Uzun süre kullandım. Sennheiser çok iyidir. Ancak bu tür kablolu kulaklıkların genel problemi belli bir zaman sonra bir taraftan daha az ses gelmeye başlaması. Bu tamamen şans işi. O yüzden şahsen bu kulaklıklara çok para vermeyip orta kalite Samsung veya Sony kulaklık alıp bozduldukça sürekli değiştirebilirsiniz.

Sennheiser güzel bir seçim. Fakat bu kulaklıkta kablosuna çok önem gösterilmeli çünkü çok hassas. Alınır mı? Alınır. Şimdiden alıcağın her ürün için iyi kullanımlar.

Çok bir para ayırmak istemiyorum, 450-500 en fazla diyebilirim.

Kafa üstü olur dersen bu.

Geri
Yukarı