Kablosuz mouse alıcısını takınca 2.4 GHz kesiliyor

Bluetooth ile çalışıyorsa, kanal değiştirmeyle çözülmüyorsa, 5 GHz dışında pek yapacak bir şey yok, Laptop Wireless sürücüsünü güncellemeyi deneyebilirsiniz.
Bende 5 Ghz kullanmak isterim ama ne yazık ki menzil yetmiyor wireless sürücüsünü silip tekrardan yükleyeceğim olursa yazarım buraya

Aynı sorun bende de var laptop ROG STRIX G16 fare DeathAdder V2 X HyperSpeed.

Ucuz Wireless farelerde hiçbir problem yokken Razer da bu sorunun yaşanıyor olması tek kelimeyle Razer'ın berbat bir firma olduğunu gösteriyor.

Sorunu çözebilen var mı, garantiye göndersek çözme ihtimalimiz var mı acaba?

Sırf bu sebepten yeni modem almak istemiyorum.

Aynı sorun bende de var laptop ROG STRIX G16 fare DeathAdder V2 X HyperSpeed.

Ucuz Wireless farelerde hiçbir problem yokken Razer da bu sorunun yaşanıyor olması tek kelimeyle Razer'ın berbat bir firma olduğunu gösteriyor.

Sorunu çözebilen var mı, garantiye göndersek çözme ihtimalimiz var mı acaba?

Sırf bu sebepten yeni modem almak istemiyorum.
Hyperspeed teknolojisinden olduğunu düşünmek istiyorum.Ben şahsen modem aldım bilgisayarda da wifi sürekli kullanıyorum diye.Garanti sorun yok diyip gönderir ya satın ya da kablolu kullanın başka seçenek yok gibi.

HyperSpeed teknolojisinden olduğunu düşünmek istiyorum. Ben şahsen modem aldım bilgisayarda da Wi-Fi sürekli kullanıyorum diye. Garanti sorun yok deyip gönderir ya satın ya da kablolu kullanın başka seçenek yok gibi.

Fareden de çok memnundum iş amaçlı kullanıyordum bilirsiniz mouse için özellikle en uygun kalıbı bulmak oldukça zor oluyor o yüzden 5 GHz modem alacağız belli oldu...

Geri
Yukarı