Kaçak Redmi ile normal Redmi arasındaki fark nedir?

EmirSrky

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7-6700HQ Nvidia Geforce GTX 950m (4gb vram) 8 gb ram 1 tb hdd 480 gb ssd
Orijinal Redmi Note 12 Pro 5G: 10.500 TL.
Kaçak Redmi Note 12 Pro 5G: 7.500 TL.
Aradaki fark nedir acaba çünkü arada 3000 TL oynuyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal Redmi Note 12 Pro 5G: 10.500 TL.
Kaçak Redmi Note 12 Pro 5G: 7.500 TL.
Aradaki fark nedir acaba çünkü arada 3000 TL oynuyor da.
Kaçak olan cihazın Türkiye imei kaydı olmadığı için sürekli sorun yaşayacaksınız.
Örneğin şebekeniz gidecek. Garantisi olmayacak. 3000 TL verip kayıtlı garantili almak daha mantıklı.

Kaçakta e-mail'i aldığın kişi atıyor.
E-mail değil, imei.

Sonradan IMEI çakılmış telefondur. kaçak olanlar yazılım güncellemesi yapamazsınız. Ayrıca IMEI no su hurda telefonlardan çekilmekte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti dışında bir farkı yok, kaçak Redmi kullanıyorum hiçbir şekilde şebeke gitmesi vs. olmuyor 4.5G de çalışıyor. Ayrıca bazı modellerde güncelleme yapamazsınız, sıfırlama yapamazsınız.

Kaçak olduğunu bilmeden 2. el aldım. Aldığım kişi yurtdışı ama kaydını yaptırdık demişti. Kendi yöntemlerince yaptırmış :D

Sonradan IMEI çakılmış telefondur. kaçak olanlar yazılım güncellemesi yapamazsınız. Ayrıca IMEI no su hurda telefonlardan çekilmekte.

Yani Android 14 çıksa yüklenmez mi?

Garanti dışında bir farkı yok, kaçak Redmi kullanıyorum hiçbir şekilde şebeke gitmesi vs. olmuyor 4.5G de çalışıyor. Ayrıca bazı modellerde güncelleme yapamazsınız.

kaçak olduğunu bilmeden 2. el aldım. Aldığım kişi yurt dışı ama kaydını yaptırdık demişti. Kendi yöntemlerince yaptırmış :D

Sorduğum yer 24 ay garantili veriyor.

Kaçak olan cihazın Türkiye IMEI kaydı olmadığı için sürekli sorun yaşayacaksınız.
Örneğin şebekeniz gidecek. Garantisi olmayacak. 3000 TL verip kayıtlı garantili almak daha mantıklı.

E-mail değil, IMEI.

Çok fazla şebeke gitmesi olur mu?

Geri
Yukarı