Kadınlar neden maço erkekleri sever?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
Ben düşündüğümde aklıma gelen ilk neden tabii ki kendini koruma ihtiyacı ancak o insan seni dışarıdan korusa da bu sefer kendisi daha büyük zararlar verebilir. Anlamadım gitti, kadınlar neden maço erkek sever?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadınlar gençlik yıllarında ortam, serserilik, parti gibi şeyler ile uğraşır çünkü babadan gelen bir maddi güç var fakat ileri yaşlarda o para kesildi ve yaşıtlarının evlendiklerini gördüklerinde, biriyle evlenmek isterler fakat gençliklerinde reddettikleri, dert anlattıkları ve friendzone yaptıkları o iyi erkekler kalmamış. Sorunun cevabı ise tamamen hayvansal iç güdüsel bir olay. Bunu kontrol edemeyen kadınlar ise kalitesiz, zırcahil tiplerdir. Siz siz olun yolunuza bakın zaten başarılı olursanız veyahut çabalarsanız zaten kadınlar sizin hayatınızın parçası olmak için can atacak. İşte o zaman umursamaz olan siz olmalısınız.

Ben düşündüğümde aklıma gelen ilk neden tabii ki kendini koruma ihtiyacı ancak o insan seni dışarıdan korusa da bu sefer kendisi daha büyük zararlar verebilir. Anlamadım gitti, kadınlar neden maço erkek sever?
Dr. Redpill Youtube'dan tavsiyemdir.

Çünkü içgüdüler, gerçeklik ve uzun süreler ile evrimleşmiş kalıtsal bir davranıştır. Kıssadan hisse, hayatta kalan kadınların kalıtsal özellikleri bu yönelimdeyse, diğer yönelimdeki kadınlar çok hayatta kalamamış.

Kadınlar bence 15-30 yaş arası duygusal tarafları ağır basar. yaş 30'a gelip laylaylom zamanları geçince mantıkları ağır basmaya başlar. Bu sefer zamanında sünepe,ezik diye reddetikleri tiplerin peşlerinden koşmaya başlarlar.

Bir kadin olarak size rahatlikla soyleyeyim ki boyle bir şey yok. Eline kiz eli degmemis olanlar burada konusuyorlar, yorumlarina cok aldiris etmeyin bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kadin olarak size rahatlikla soyleyeyim ki boyle bir şey yok. Eline kiz eli degmemis olanlar burada konusuyorlar, yorumlarina cok aldiris etmeyin bence.

Elbette her kadın böyle değil, ama maço erkekleri seven kadınlarda var, bende o yüzden sordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı