Kali Linux için Wi-Fi adaptörü

BayE

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kali Linux için Wi-Fi adaptörü alacağım Bu linkteki vm workstation için uygun mudur ve bozulma riski nedir? Vm work station Kali'de adaptörü ayarlarda görür mü? NAT bridged muhabbettinde var ya hani anlayan anladı tam anlatamıyorum ve her türlü işlem yapılır mı bilen var mı acaba yardımcı olursa sevinirim.

Attığınız bildiğim kadarıyla vm için uygun ve çalışıyor. Alabileceğiniz Kali için en ucuz Wi-Fi adaptörlerinden. Bozulma ihtimali nedir bilmiyorum ama düzgün kullanırsanız götürür diye düşünüyorum. Ama bütçeniz varsa asusun vs. Kali uyumlu Wi-Fi adaptörleri var hem daha gelişmiş hem daha kaliteli onlara bakabilirsiniz.

Attığınız bildiğim kadarıyla vm için uygun ve çalışıyor. Alabileceğiniz Kali için en ucuz Wi-Fi adaptörlerinden. Bozulma ihtimali nedir bilmiyorum ama düzgün kullanırsanız götürür diye düşünüyorum. Ama bütçeniz varsa asusun vs. Kali uyumlu Wi-Fi adaptörleri var hem daha gelişmiş hem daha kaliteli onlara bakabilirsiniz.

Link var mıdır acaba?

Ürün adı ASUS N14 fiyatlar çok değişken kendiniz aratarak en ucuzunu alabilirsiniz güvenilir bir yerden.

Geri
Yukarı