Kali Linux'ta Catalyst 15.7'yi Yüklemek

viaccess

Hectopat
Makaleler
9
Merhaba arkadaşlar, Kali Linux 2 dağıtımına sahibim ve çözünürlük gözüme az geldiğinden dolayı yükseltmek istiyorum ve bunun için Catalyst 15.7'yi HD 6850 ekran kartım için indirdim. Dosyayı .zip'ten çıkardım fakat ne yapacağımı bilemedim, çıkan .run dosyasını bir program gibi çalıştırmaya izin ver seçeneğini işaretledim çalışmadı, Terminal'den çalıştırdım yükleme penceresi geldi üstteki seçeneği işaretleyip ileri düşüne bastığımda ise bana fglrx (adını tam bilmiyorum) gibi bir şeyin eksik olduğunu, yüklemem gerekip tekrar sürücü yükleme programını çalıştırmamı söyleyen bir pencere geldi ve kapattım. Sonrasında bir kaç araştırma yaptım fakat ne yapacağımı bilemedim, şu an Windows üzerinden yazıyorum.

Biliyorum tam çözünürlük için açık kaynak sürücüleri var, fakat ben Catalyst'i yüklemek istiyorum.

Kali günlük kullanım için bir dağıtım değildir. Linux hakkında çok bilgin yoksa çok yanlış bir başlangıç noktası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı