Kaliteli multimetre önerisi

Daha fazla  

Almışken iyisi olsun uzun süre işimi görsün istiyorum bu ürünü. Staj yaptığım iş yerinde kullandım, fazlasıyla memnunum. Sizin bu ürün ile ilgili düşünceleriniz neler? Bunu mu almamı önerirsiniz yoksa başka bir cihaz mı alayım ve daha önce bu siteden alışveriş yapanınız oldu mu? Site ile ilgili bir problem yaşar mıyım?
Linkteki ürün de iyi. Arkadaşın attığı da iyi. İhtiyacınıza, ne için kullanacağınıza göre değişir. Bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Site hakkında bir bilgim yok. İlk defa gördüm.

Almışken iyisi olsun uzun süre işimi görsün istiyorum bu ürünü. Staj yaptığım iş yerinde kullandım, fazlasıyla memnunum. Sizin bu ürün ile ilgili düşünceleriniz neler? Bunu mu almamı önerirsiniz yoksa başka bir cihaz mı alayım ve daha önce bu siteden alışveriş yapanınız oldu mu? Site ile ilgili bir problem yaşar mıyım?

Hocam en kaliteli multimetreyi bile alsanız probları bir süre sonra kopuyor kaçınılmaz.

uzun süredir kullanıyorum tavsiye ederim.

unit UT 89xd.

Bu ürün benim için biraz fazla profesyonel kalır 1000v gibi bir ölçüm değeri benim için fazla yüksek yine de tavsiyen için teşekkürler.

Hocam en kaliteli multimetreyi bile alsanız probları bir süre sonra kopuyor kaçınılmaz.

Kaçınılmaz son :D

Ben UT-890D+ kullanıyorum, çok memnunum ve tavsiye ederim.

Güzel bir cihaz UT33D'ye göre özellik bakımındanda iyi eğer bu e-elektronik adlı siteyi saymazsak fiyatları arasındada çok bir fark yok UT33D'den sonra 2. tercihim bu cihaz olur muhtemelen.

Kullanıyorum öneririm. Çok profesyonel değilseniz her işinizi görür.

Açık söyleyeyim ürün biraz tırt duruyor gerçekte kalitesi nasıldır bilemiyorum ama aldığım zaman uzun süre kullanmak istiyorum bu ürünü almayı pek düşünmüyorum yine de tavsiyen için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı