Kalp ağrısı yaşıyorum

Anksiyete olabilir mi? Kardiyolojiye gidip ritim holteri takılmasını isteyin. Ayrıca tansiyonun ne durumda ölçüyor musun?
Tansiyonumu hayatım boyunca hiç ölçmedim fakat arada sırada bilinç kaybı yaşıyorum ve tansiyonum normal durumda değilmiş gibi hissediyorum. Ben odamdan çıkmadığım için pek fazla oksijen solumuyorum hocam. Fakat bu duruma yarın son vereceğim.

Hocam sakinleşmeden önce sakın uyumayın başınıza bir şey gelmesin.
Hocam iyiki de söylediniz uyumayı düşünüyordum..

Tansiyonumu hayatım boyunca hiç ölçmedim fakat arada sırada bilinç kaybı yaşıyorum ve tansiyonum normal durumda değilmiş gibi hissediyorum. Ben odamdan çıkmadığım için pek fazla oksijen solumuyorum hocam. Fakat bu duruma yarın son vereceğim.

Hocam iyiki de söylediniz uyumayı düşünüyordum..

Önce kardiyolojiye gidip holter taktırmanı, daha sonrasında bir üniversite/ araştırma hastanesine gidip holter sonucunuzu iyi bir doktora göstermeni öneriyorum. Daha sonrasında ise psikiyatriye gidebilirsin, bence iyi olur.

Önce kardiyolojiye gidip holter taktırmanı, daha sonrasında bir üniversite/ araştırma hastanesine gidip holter sonucunuzu iyi bir doktora göstermeni öneriyorum. Daha sonrasında ise psikiyatriye gidebilirsin, bence iyi olur.
Tamamdır dediğiniz gibi yapacağım.

Hocam burada ne desek bir yere çıkmaz. Bence sağlam bir araştırma hastanesinde gidin.
Ağrım geçti gibi. Hepinize teşekkür ederim.. Gerçekten diyorum kan ter içinde kaldım. Bir kere de yüz üstü yerde uyumuştum ve sol tarafıma bastırarak uyumuşum. Uyandığım da kalbim o kadar ağrıyordu ki yani dedim ki "ulan ölüyor muyum". Orada ölme riskim var mıydı yoksa geçmesi şans mıydı hocam. Bunun cevabını merak ettim de.

Son düzenleme:
Ağrım geçti gibi. Hepinize teşekkür ederim.. Gerçekten diyorum kan ter içinde kaldım. Bir kere de yüz üstü yerde uyumuştum ve sol tarafıma bastırarak uyumuşum. Uyandığım da kalbim o kadar ağrıyordu ki yani dedim ki "ulan ölüyor muyum". Orada ölme riskim var mıydı yoksa geçmesi normal miydi hocam. Bunun cevabını merak ettim de
Hocam ölme riski her zaman var ama o sırada normaldeki halinden fazla değildir diye düşünüyorum. Üstüne yatmışsınız vücut tepki vermiş siz de biraz panik biri olduğunuzu için daha kötü hissettiniz muhtemelen. İçinizi rahat tutun. Yarın ama geç kalmadan sağlam bir hastaneye gidin.

Hocam doktorlar bakarak bir şey yok dediyse bizim burdan bi kanıya varmamız zor gibi, ama her ne kadar asosyal de olsanız hareketiniz çok az, en azından kulaklık takıp günlük yürüyüş vs yapmanız vucudunuza çok daha iyi gelecektir.

Üroloji'den randevu al ve mastürbasyon yaparken kalbinin ne kadar şiddetli ağrıdığından bahset. Çok sık mı yapıyorsun?

Gerçekten psikolojik değil adım gibi eminim. Umarım bu gece ölmem gerçekten Allah kahretsin nereden çıktı bu yahu.

Psikolojik olmadığını düşünmen çok normal çünkü o acıyı gerçekten hissediyorsun. Zaten psikolojik olması da böyle bir şeydir, acıyı gerçekten hissedersin ancak psikolojik olduğuna kendin ikna olana kadar o acı geçmez. Çok panik olmuşsun ve sürekli bunu düşünüyorsun, bu yüzden acıyor ve sana psikolojik olmadığını hissettiriyor. Doktor değilim ve tabii ki teşhis koyamam ancak o kadar doktora gittiysen ve bir şey olmadığı söylendiyse, muhtemelen bir şey yoktur. Sana öleceğini hissettirecek kadar büyük bir durumsa gerçekten ciddi bir problem olması gerekir, bu kadar ciddi bir problem olsaydı emin ol doktorlar sorununun ne olduğunu tespit edebilirdi. Psikolojik olduğuna ikna olup düşünmemeye, panik olmamaya çalışman gerçekten zor, muhtemelen kalbinde bir sorun olmasa bile bunun için Dideral gibi damarları gevşetip seni rahatlatan bir ilaç alman gerekebilir, bunu da doktor yazar. Açıkçası bu şekilde düşünüyorum, yine de tedbiri elden bırakma farklı doktorlara da git, imkanın varsa özel bir doktora git daha da ilgili oluyorlar için rahat olur. Devlet hastaneleri genelde tahliller için vs. çok uğraştırıyor, uzak tarihlere gün veriyorlar. İmkanın varsa iyi bir özel doktor bulup ona git. Eğer o doktor da bir şeyin olmadığını söylerse bu sefer ikna olup bir psikoloğa görünmen iyi olabilir.

Geri
Yukarı