YouTube Kanalı topluluk ihlali sebebi ile kapatıldı

Kamakato

Centipat
Daha fazla  
Kanalımı sadece video izlemek, yorum yapmak ve premium ile YouTube Music için kullanıyordum. Dün gelen mail ile kanalımın topluluk kurallarını ihlal ettiği gerekçesi ile kapatıldığını gördüm ne bir ihtar maili ya da uyarı maili almadan. İtiraz maili attım ama neden olduğunu yazmadan kanalı incelediklerini ve topluluk kurallarını ihlal ettiğini tespit ettiklerini söylediler. Bu konu ile ilgili ne yapmam lazım, bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Kanalımı sadece video izlemek, yorum yapmak ve premium ile YouTube Music için kullanıyordum. Dün gelen mail ile kanalımın topluluk kurallarını ihlal ettiği gerekçesi ile kapatıldığını gördüm ne bir ihtar maili ya da uyarı maili almadan. İtiraz maili attım ama neden olduğunu yazmadan kanalı incelediklerini ve topluluk kurallarını ihlal ettiğini tespit ettiklerini söylediler. Bu konu ile ilgili ne yapmam lazım, bilgisi olanlar yardım edebilir mi?
Hocam yorumlarınızda eğer topluluk kurallarını ihlal ettiyseniz ve birileri bunu report ettiyse bu nedenle kapanmış olabilir.

Hocam hiç video ya da bir kazanç elde ettiniz mi?
Herhangi bir video atmadım yorumda çok atmıyorum geçenlerde bir yorum atmıştım ondada küfür etmemiştim. Bu ikinci kanalım bir öncekinde bir tane video attığım için kapanmıştı o yüzden bu seferkinde bıraktım hiç bir video atmadım.

Geri
Yukarı