Kandaki enfeksiyon kendiliğinden geçer mi?

LynxC

Hectopat
Doktor serum taktı ve hap verdi 4 tane. Ama sorunum hap atamamak. Hap kullanmadan geçer mi? Bugün geceden beri 7-8 kez kustum.

Ölürseniz bakteriler vücudunuzda bulaşacak kan bulamayacağı için evet, kandaki enfeksiyon kendi kendine geçer.

Ama yok ben ölmek istemiyorum ölmeden nasıl hallederiz derseniz, ilaçlarınızı almak zorundasınız. Hap yutamıyorsanız yemekle birlikte yemeyi vs. deneyebilirsiniz.

Doktor serum taktı ve hap verdi 4 tane. Ama sorunum hap atamamak. Hap kullanmadan geçer mi? Bugün geceden beri 7-8 kez kustum.

Geçmez hatta ölebilirsiniz doktorla hapı yutamadığınızla ilgili konuşun kanda enfeksiyon çok tehlikeli ve ölümle sonuçlanan bir durumdur ve bu durumu doktorla konuşun.

Geçmez hatta ölebilirsiniz doktorla hapı yutamadığınızla ilgili konuşun kanda enfeksiyon çok tehlikeli ve ölümle sonuçlanan bir durumdur ve bu durumu doktorla konuşun.
Antibiyotik hapını ortadan bölerek atabildim. Biraz rahatlattı. Ben üşüttüm sanıp ciddiye almamıştım ama ciddi bir hastalıkmış maalesef. 2-3 kez altıma bile kaçırdım. Tutamıyorum kendimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı