Çözüldü Kapağında şırınga olan filmin adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yoscen

Centipat
İyi günler. Direk konuya giriyorum. Ben çocukken 11-12 yaşlarımda bir tane askeri-korku türü karışık bir film izlemiştim ve bu zamana kadar(hala öyle) izlediğim en iyi filmdi kesinlikle. Geçenlerde aklıma bu film geldi (sahneleri falan). Ama ben filmin adını, kaç yılında çıktığını vs. bilmiyorum. Tek hatırladığım filmin kapağı onda da kırmızı bir arka plan ve bir şırınga vardı. Google de ne kadar ardıysam bulamadım. Filmin konusu ise hatırladğım kadarıyla hangi ülkenin olduğunu bilmediğim askerler başka bir ülkeye gidiyor orada deney yapılıyordu ve bir iğne yapmışlardı bu iğneyi kendisine enjekte eden korkunç bir şeye dönüşüyordu. Filmin sonunda ise bir tane başrol asker kendini feda ederek orayı patlatıyordu ve kalan askereler ülkesine geri dönüp komutanları onlara herhangi bir şey buldunuz mu diye sorduklarında insanlığın iyiliği için herhangi bir şey bulamadık demişlerdi. Hatırladığım her şeyi yazdım biraz saçma gelebilir ama aklımda kalan hayal meyal sahneler bunlar umarım daha önce izleyip hatırlayan ve yardımcı olan çıkar. Şimdiden teşekkür ederim.

Overlord operasyonu buldum arkadaşlar.

Son düzenleme:
Kırmızı arka plan ve şırınga üzerinden gideyim dedim de. Çok bir şey bulamadım. Overlord mu film? Şöyle bir görsele ulaştım:

1714857679755.png

Geri
Yukarı