"Kapteyan bilişim" güvenilir mi?

FT32566

Hectopat
Kek günü
  • T.C. Kimlik isteme sebebi nedir? Güvenilir mi?
  • Makinelerin ping durumu falan nasıl?
  • Canlı desteği nasıl?
Bu soruların cevaplarını bilen yani daha önce oradan alışveriş yapmış arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Başka bir site tavsiyesi istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • T.C. Kimlik isteme sebebi nedir? Güvenilir mi?
  • Makinelerin ping durumu falan nasıl?
  • Canlı desteği nasıl?
Bu soruların cevaplarını bilen yani daha önce oradan alışveriş yapmış arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Başka bir site tavsiyesi istemiyorum.

T.C. genellikle yaş doğrulamak için isteniyor.

Tavsiye et bakalım birkaç site daha buldum şimdi 6 GB RAM 70-80 arası bir bütçe var bunun üstüne çıkmaz.
Acemi değilsen format hakkı vs. istemiyorsan yani Eselax ve ddosarmour bakabilirsin. Ben saf güç/performans istiyorum diyorsan Hostlab i9900 paketlerine bakabilirsin. Acemiyim, sınırsız format hakkı istiyorum diyorsanda Contabo oneriyorum. Web tasarım ve sunucular üzerine blog yazdığım için birçok firmayı kullandim. Eselax 5 senedir, Contabo 4 senedir, Ddosarmour ise 1 aydır kullanıyorum.

Ben öneri verdim ama sen sunucuyu ne için istiyorsun?

R10 webmaster forumu, google yazarsan çıkacaktır.

Son düzenleme:
Acemi değilsen format hakkı vs. istemiyorsan yani eselax ve ddosarmour bakabilirsin. Ben saf güç/performans istiyorum diyorsan hostlab i9900 paketlerine bakabilirsin. acemiyim, sınırsız format hakkı istiyorum diyorsanda contabo oneriyorum. Eselax 5 senedir, contabo 4 senedir, ddosarmour ise 1 aydır kullanıyorum.

Ben öneri verdim ama sen sunucuyu ne için istiyorsun?

R10 webmaster forumu, Google yazarsan çıkacaktır.

Scp secret laboraty de sunucu açacağım oyun sunucusu. 6 GB RAM'lik bir makine lazım boş olsa da olur bizim ekip daha önce boş makineye falan sunucu kurmuştu bilgileri var.

Geri
Yukarı