Mutfak Karaca 9 litre airfryer 2.974 TL!

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 87
  • Görüntüleme 6B
Aldım artı olarak 2 tane bardak ekledim oldu 3050 TL. Hepsipay bakiye yükleyerek aldım 30 Mayıs'ta da 500 TL Hepsipay hediye gelecek siz de öyle yapın.

Hocam nasıl geçiyoruz ben tam anlamadım kendi kartımdan mı yoksa Hepsiburada'ya paramı atıp oradan kart alıp mı yapacağız açıklar mısınız?

Teslim alan var mı memnun musunuz internette videosu yok incelemelerin.
Yukarıda yaşadığımı yazdığım problemden sonra elimdeki ürünü iade için kargoladım.
Müşteri temsilcisiyle konuştum hatalı olduklarını kabul ettiler tekrar sipariş verirseniz bir daha aynı şey tekrarlanmayacak deyip özür dilediler.
Fiyatını da göz önünde bulundurarak tekrardan sipariş verdim tahminimce bugün ya da yarın elime ulaşır test edip buraya yazarım deneyimlerimi.

Şimdi kontrol ettim de sanırım başkalarına da iade edilmiş ya da anladığım kadarıyla teşhir ürün falan gönderdikleri olmuş yıldızı 1e çekip yorumlara bakmanızı öneririm.

Son düzenleme:
Daha önce başka birine satılıp iade edilmiş, yandaki jelatini açılmış, dokunmatiği bozuk olan ürün gönderdiler 15 dakika kucağımda kutuyla yürüyüp tekrar kargolamak zorunda kaldım.
Hocam bana da aynı şekilde jelatini açılmış ve iç tepsisinin lastiklerinin biri eksik şekilde geldi. Tepsi düz duramıyor sallanıyordu. Müşteri hizmetleri yedek parça desteği yoktur iade edin dedi. Yarım saat yokuş yürüyüp kargoya götürdüm. Tam bir işkenceydi. Ama iadem onaylandı. Bir daha almayı da düşünmüyorum. Fiyatı iyi olsa da kimseye önermem.

Hocam bana da aynı şekilde jelatini açılmış ve iç tepsisinin lastiklerinin biri eksik şekilde geldi. Tepsi düz duramıyor sallanıyordu. Müşteri hizmetleri yedek parça desteği yoktur iade edin dedi. Yarım saat yokuş yürüyüp kargoya götürdüm. Tam bir işkenceydi. Ama iadem onaylandı. Bir daha almayı da düşünmüyorum. Fiyatı iyi olsa da kimseye önermem.
İnanın aynı rezilliği ben de yaşadım çok can sıkıcı bir durum.
Satın alan diğer arkadaşların ki nasıl geldi acaba ?

Yukarıda yaşadığımı yazdığım problemden sonra elimdeki ürünü iade için kargoladım.
Müşteri temsilcisiyle konuştum hatalı olduklarını kabul ettiler tekrar sipariş verirseniz bir daha aynı şey tekrarlanmayacak deyip özür dilediler.
Fiyatını da göz önünde bulundurarak tekrardan sipariş verdim tahminimce bugün ya da yarın elime ulaşır test edip buraya yazarım deneyimlerimi.

Şimdi kontrol ettim de sanırım başkalarına da iade edilmiş ya da anladığım kadarıyla teşhir ürün falan gönderdikleri olmuş yıldızı 1E çekip yorumlara bakmanızı öneririm.

Hocam maalesef mesajınızı göremedim ama sotun yok sorun çıkarsa iade ederim Hepsiburada Hepsipay kampanyası ile bir bildirim gelmedi ama kayıtlı karttan verdim bakalım gelsin.

Geri
Yukarı