Mutfak Karaca 9 litre airfryer 2.974 TL!

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 87
  • Görüntüleme 6B
Parça eksikliği yaşamamak için mağazasından alınabilir kontrol edersiniz ve öyle alırsınız tek eksi yönü mağazalarda ek 500TL indirim olmaması, ben bir hafta önce gidip bakmıştım fakat malzeme kalitesi ve boyutu pek içime sinmediği için almadım.

Daha önce başka birine satılıp iade edilmiş, yandaki jelatini açılmış, dokunmatiği bozuk olan ürün gönderdiler 15 dakika kucağımda kutuyla yürüyüp tekrar kargolamak zorunda kaldım.
Tekrardan (2. kez) sipariş verdiğim ve dün elime ulaşan ürünün de dokunmatiği sıkıntılı jelatini açık geldi.
Sanırım dalga geçiyorlar.

Karaca sitesinde aşağıda kampanyalar var oradan bakabilirsiniz ama anladığım kadarıyla hepsipayle öderseniz sepet 3000 TL'den fazla olursa 30 Mayıs'ta 500 hepsipara veriyor
hocam şimdi, kuponla beraber alınca 2.974tl ye geliyor, yani tam 3.000 olmuyor, acaba farklı bir ürün eklesek sepete 3.000'e tamamlasak kabul edilir mi sizce?

hocam şimdi, kuponla beraber alınca 2.974tl ye geliyor, yani tam 3.000 olmuyor, acaba farklı bir ürün eklesek sepete 3.000'e tamamlasak kabul edilir mi sizce?
sanırım kabul oluyor. 3.000tl ye tamamlamak için ekstradan 33tl lik protein bar ekledim sepete :D Bakalım eğer olursa bunu ancak 30 Mayıs'ta öğreneceğiz. Olmazsa da canı sağolsun, karacanın protein barının tadına bakmış oluruz :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı