Steam Kart düşürme programı

Mando9098

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Telefonda Iddle Daddy adındaki uygulamayı kullanıyordum ancak kaldırılmış sanırım. Başka bir uygulama var ve oda paralı. Bilgisayar olanı vardı ama güvenemiyordum. Güvenilir midir? Bir de link atabilir misiniz? Nasıl kullanacağım hakkında birkaç bir şey yazarsanız da çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonda Iddle Daddy adındaki uygulamayı kullanıyordum ancak kaldırılmış sanırım. Başka bir uygulama var ve oda paralı. Bilgisayar olanı vardı ama güvenemiyordum. Güvenilir midir? Bir de link atabilir misiniz? Nasıl kullanacağım hakkında birkaç bir şey yazarsanız da çok memnun olurum.

Hocam şimdilik en güvenilir ve en hızlısı budur. Ama bunu kullanırken "Valve Anti hile desteği" olan oyunların ID'lerini (sanırım) blackliste yazmanız gerekiyor, eğer yazmazsanız düşük bir ihtimalde olsa vac ban yeme ihtimaliniz var. Bu kodlar biraz uzun ve kendinizin hepsini yapması zor bu yüzden bunu internette araştırarak yapmanız en makuludur. eğer bulamazsanız yazabilirsiniz size elimden geldiğince yardım ederim.

En iyisi budur. Uzun bir süre kullandım.

Nasıl kullanılıyor hocam? Çok kısa anlatır mısınız? Bu arada EXE dosyası göremedim nasıl açacağım?

Hocam şimdilik en güvenilir ve en hızlısı budur. Ama bunu kullanırken "Valve Anti hile desteği" olan oyunların ID'lerini (sanırım) blackliste yazmanız gerekiyor, eğer yazmazsanız düşük bir ihtimalde olsa VAC ban yeme ihtimaliniz var. Bu kodlar biraz uzun ve kendinizin hepsini yapması zor bu yüzden bunu internette araştırarak yapmanız en makuludur. Eğer bulamazsanız yazabilirsiniz size elimden geldiğince yardım ederim.

Teşekkürler hocam. Nasıl açacağım programı?

Hocam şimdilik en güvenilir ve en hızlısı budur. Ama bunu kullanırken "Valve Anti hile desteği" olan oyunların ID'lerini (sanırım) blackliste yazmanız gerekiyor, eğer yazmazsanız düşük bir ihtimalde olsa vac ban yeme ihtimaliniz var. Bu kodlar biraz uzun ve kendinizin hepsini yapması zor bu yüzden bunu internette araştırarak yapmanız en makuludur. eğer bulamazsanız yazabilirsiniz size elimden geldiğince yardım ederim.
Hocam bu program sadece tek bir oyun çalıştırıyor yani manuel olarak sürekli yenilemek zorunda kalır.

Nasıl kullanılıyor hocam? Çok kısa anlatır mısınız? Bu arada EXE dosyası göremedim nasıl açacağım?

Teşekkürler hocam. Nasıl açacağım programı?

Hocam bu program sadece tek bir oyun çalıştırıyor yani manuel olarak sürekli yenilemek zorunda kalır.

Hocam ben kendi kullandığımı gönderdim ki Archi Steam Farmın Rehberinde "birden fazla oyun açıyor" diye bir cümle göremedim, sadece "Aynı anda birden fazla hesapta kart düşürme" yazıyor. Siz yanlış anladınız galiba.

manuel yenilemeyi siz kendiniz isterseniz yapabilirsiniz onun dışında oyun otomatik değiştiriyor kendisini. Kendim kullandım biliyorum yani.

Geri
Yukarı