Karton nasıl su geçirmez yapılır?

yakishcan

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
seyyar, olağanüstü gürültülü dell vostro 1515 kullanmakta güçlük çekiyorum fakat laptop almaya karar vermek bile birkaç saati hayatımdan çalacağı için; devamkee
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ve iyi sosyaller. Elimde küçük bir mukavva parçası var ve bu mukavva parçası su geçiren bir yapıya sahip. Ben elimdeki parçayı, rengini değiştirmeden ve kalıcı olarak su geçirmez yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

Aslında mum kullanarakta yapılabilir ama ne kadar kalıcı olur onu bilemem
Mumu eritip bandırarak mı? Sanırım bu işlem, parçayı buzlu cama döndürür.

Mumu eritmeden mukavvaya sürün iyice,sonra fön makinesini sıcak ayara getirip mukavvanın mumladığınız kısımlarına tutun,eridiğini ve yüzeye yayıldığını görürsünüz zaten.
Mumu eritmeden mukavvaya sürün iyice,sonra fön makinesini sıcak ayara getirip mukavvanın mumladığınız kısımlarına tutun,eridiğini ve yüzeye yayıldığını görürsünüz zaten.
Ama bu yöntem mukavva büyükse biraz zahmetli olabilir ve dediğim gibi kalıcılığı çok uzun sürmeyebilir.

Herangibi alman marka yapıştırıcı sürün. Sonra kurutma makinesi ile biraz kurutun. İşe yarayabilir okula karton bişi goturcektim. Hava yağmurlu idi böyle yapmıştım su olmamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı