Kas nasıl yakılır?

Teşekkür ederim gördüğüm kadarıyla protein ve karbonhidrat yememem lazım karbonhidrat ve protein içermeyen hangi besinler var?
Yapmanı önermiyorum sağlığın için kasların çok önemli. Karbonhidrat ve proteinsiz bildiğim pek bir şey yok. Belki salatalık olabilir.

O çok sancılı bir süreç. Katobalizma zor şartlar altında oluyor. 2 hafta yemek yemeyince kaslarınız eksilmiyor, sadece kaslarınızın içindeki besin ve su azalıyor. Uzun süre çok düşük karb yapmanız gerekiyor. Sağlıklı değil pek.

Yapmanı önermiyorum sağlığın için kasların çok önemli. Karbonhidrat ve proteinsiz bildiğim pek bir şey yok. Belki salatalık olabilir.

Çok iriyim kötü duruyorum o yüzden yapmak istedim pek bir sıkıntı olacağını sanmiyorum.

O çok sancılı bir süreç. Katobalizma zor şartlar altında oluyor. 2 hafta yemek yemeyince kaslarınız eksilmiyor, sadece kaslarınızın içindeki besin ve su azalıyor. Uzun süre çok düşük karb yapmanız gerekiyor. Sağlıklı değil pek.

Yemek olarak ne yiyebilirim?

Son düzenleme:
Sizde kötü duracak kadar fazla olan kütlenin kas olduğunu düşünmüyorum.
Fotoğraf atabilir misiniz sakıncası yoksa?

İstemeyerek iri olanını ilk defa görüyorum nasıl becerdiniz hocam? Yıllardır yaptığınızı varsayıyorum hiç mi çok büyümeden önce adım atmadınız.

İstemeyerek iri olanını ilk defa görüyorum nasıl becerdiniz hocam? Yıllardır yaptığınızı varsayıyorum hiç mi çok büyümeden önce adım atmadınız.

7/24 dışarıda kosuşturuyorum bisiklet sürüyorum tarlada çalışıyorum sırtım ve omuzum kucuklukten beri çok geniş kalflarim çok büyük yürürken baldirlarim ve kalflarim parçalı gözüküyor. Kötü yanı ise baldirlarim çok büyük olduğu için bacak aralarim sürtüyor koşarken zorlanıyorum ve çok yara oluşuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı