Kasa için hangi kargo tercih edilmeli?

Qwerty10

Decapat
Arkadaşlar merhaba kasa göndereceğim başka ile ama hangi kargo ile göndermeliyim. Civarımda PTT MNG aras ve Sürat Kargo var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba kasa göndereceğim başka ile ama hangi kargo ile göndermeliyim. Civarımda PTT MNG aras ve Sürat Kargo var.

Sürat veya yurt içi önerebilirim PTT fiyatları da ucuzsa eğer PTT de tercih edebilirsiniz.

Hocam PTT göndermesinde Allah'a emanet gönderiyorlar gerçekten. Bölgesel olarak değişir ama ben sürat derdim en azından gelmeden önce arıyorlar.

Ben Yurtiçi Kargo ile amfi ve laptop yollamıştım bir sıkıntı çıkmamıştı, en son Aras Kargo kullanarak bir ürün sipariş ettiğimde kutunun her yeri ezilmiş, üstelik ıslaktı. Arkadaş bir kutu kargoda nasıl ıslanabilirki?

Ben Yurtiçi Kargo ile amfi ve laptop yollamıştım bir sıkıntı çıkmamıştı, en son Aras Kargo kullanarak bir ürün sipariş ettiğimde kutunun her yeri ezilmiş, üstelik ıslaktı. Arkadaş bir kutu kargoda nasıl ıslanabilirki?

Aras berbat zaten hocam İstanbul'dan kargom gelecekti evime geldi kapım bile çalmadı kapı çalındı evde yoktunuz dediler şubeye gittim 18 yaş altına veremiyoruz dediler İstanbul'a kargo geri döndü.

Aras berbat zaten hocam İstanbul'dan kargom gelecekti evime geldi kapım bile çalmadı kapı çalındı evde yoktunuz dediler şubeye gittim 18 yaş altına veremiyoruz dediler İstanbul'a kargo geri döndü.

Evet hocam, agt de öyle kargo sürelerini az göstermek için gelmedikleri halde evde yoktunuz deyip şubeye göndertiyorlar.

Şunu da ekleyeyim inventusdan kasa sipariş etmiştim Yurtiçi Kargo'ya verildi 1 gün içinde elimde oldu İstanbul'dan İzmir'e geldi hızlı ve güvenilir kargolardan biri az daha fazla para verip yurtiçine veririm kargoyu daha iyi hocam.

Evet hocam, agt de öyle kargo sürelerini az göstermek için gelmedikleri halde evde yoktunuz deyip şubeye göndertiyorlar.
Agt'de kodu giriyorum siteye kargoyu bulamıyor sistemleri berbat onların da

Geri
Yukarı