Kasa için Wi-Fi adaptörü tavsiyesi

Tr07Emre

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D
Rtx 4070 OC Ventura 2x
MSI B550-A Pro
5 TB Alan
16gb Ram
Selam ben yakın zaman içerisinde bir kasa satın alacağım. Wi-Fi kutusu odamdan uzakta ve kablo çekmekle de uğraşmak istemiyorum. Internette araştırdığım üzere kasalar için anakarta bağlı Wi-Fi haricinde özel bir Wi-Fi adaptörü gibi bir şey varmış. Kasaya mı ne takılıyormuş herhalde. Internetten araştırınca da karşıma ASUS AC1300 Dual-Band USB-AC58 USB Wifi Kablosuz Network Adaptör bu linkteki çıktı. Bu uygun mudur ya da daha ucuzu var mıdır?

Selam ben yakın zaman içerisinde bir kasa satın alacağım. Wi-Fi kutusu odamdan uzakta ve kablo çekmekle de uğraşmak istemiyorum. Internette araştırdığım üzere kasalar için anakarta bağlı Wi-Fi haricinde özel bir Wi-Fi adaptörü gibi bir şey varmış. Kasaya mı ne takılıyormuş herhalde. Internetten araştırınca da karşıma ASUS AC1300 Dual-Band USB-AC58 USB Wifi Kablosuz Network Adaptör bu linkteki çıktı. Bu uygun mudur ya da daha ucuzu var mıdır?
Daha ucuzu konusunda birşey diyemem ama tecrübemi aktarayım.

Bende asusun aynı adaptöründen vardı, uzun süre sıkıntısız kullandım. Adres değiştirince fiber'e geçiş yaptım, bu yüzden modem değişti, ZTE H298A takıldı ve sonrasında bağlantı sorunu yaşamaya başladım.

Sorunu halledemeyince TP Link Archer TX20U+ satın aldım, şimdilik gayet güzel çalışıyor.

Daha ucuzu konusunda bir şey diyemem ama tecrübemi aktarayım.

Bende ASUS'un aynı adaptöründen vardı, uzun süre sıkıntısız kullandım. Adres değiştirince Fiber'e geçiş yaptım, bu yüzden modem değişti, ZTE H298a takıldı ve sonrasında bağlantı sorunu yaşamaya başladım.

Sorunu halledemeyince TP-Link Archer TX20u+ satın aldım, şimdilik gayet güzel çalışıyor.

Teşekkürler.

Kingboss AC1200 Mbps Dual band USB 3.0 adaptör kablosuz Wi-Fi alıcı.

Şu an bunu kullanıyorum, gayet memnunum, kopma falan da olmuyor öneririm.

Teşekkürler.

Hocam benim önereceğim bir şey yok ama Zyxel Nwd6602 Ac 1200 Mbps Dual Band Kablosuz Nano Usb Adaptör Fiyatları ve Özellikleri şunu almayın hiç tavsiye etmiyorum.

Teşekkürler.

Kingboss AC1200 Mbps Dual band USB 3.0 adaptör kablosuz Wi-Fi alıcı.

Şu an bunu kullanıyorum, gayet memnunum, kopma falan da olmuyor öneririm.

Acaba ne kadar süredir kullanıyorsunuz bir de 5 GHZ mi?

Son düzenleme:
Şu an nasıl memnun musun? Kaç MB indirme veriyor?

Reis önerim eğer evin uygunsa kablo cekmendir. Ben kullanıyordum daha sonra fark ettim ki çok iyi değil odamdan fazla çekmiyordu. Bende CAT5 kablo çektim şu an çok iyi 10 MB iniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı