Kasada kırmızı ışık yanıp sönüyor

Bu işlem genellikle bilgisayar açılırken veya diskiniz işlem yaparken yanar. Sizin ışık bozukta olabilir.
Işık bozuk olabilir derken anlamadım mavi ışık sorunsuz yanıyor yanında kırmızı ışık yanıp sönüyor ve pc daha 0 2 günlük.

Yanan ışık diye tanımladığımız lambanın bir fotoğrafını paylaşır mısınız? Kasa modeli verseniz de olur.
Vento VG10F

Işık bozuk olabilir derken anlamadım mavi ışık sorunsuz yanıyor yanında kırmızı ışık yanıp sönüyor ve pc daha 0 2 günlük.

Vento VG10F
Mavi renk kasanın çalıştığını gösteriyor bir nevi power ışığı, diğeri de diskinizin çalıştığını gösteriyor. Işıklara pek takılmayın Led sonuçta bunlar.

Benzer bir kasa ile sosyalde başka bir konu açılmış. Konu cevabı disk kullanım ışığı olarak sabitlenmiş. Sitesine baktım lamba hakkında hiçbir bilgi verilmemiş. Benim kendi kullandığım kasada da üstünde kırmızı ışık var fakat disk kullanıma girince yanıp sönüyor kapalıyken değil. Sizinki güç lambası da olabilir kasaya güç geldiğini gösterme amaçlı. Bir fotoğraf atarsanız daha iyi olur.

Mavi renk kasanın çalıştığını gösteriyor bir nevi Power ışığı, diğeri de diskinizin çalıştığını gösteriyor. Işıklara pek takılmayın LED sonuçta bunlar.

Benzer bir kasa ile sosyalde başka bir konu açılmış. Konu cevabı disk kullanım ışığı olarak sabitlenmiş. Sitesine baktım lamba hakkında hiçbir bilgi verilmemiş. Benim kendi kullandığım kasada da üstünde kırmızı aşık var fakat disk kullanıma girince yanıp sönüyor kapalıyken değil. Sizinki güç lambası da olabilir kasaya güç geldiğini gösterme amaçlı. Bir fotoğraf atarsanız daha iyi olur.

Hocam disk kullanımı nasıl oluyor? Sadece USB takıyordum takarken fark ettim. Bilgisayar BIOS guncellemesinden sonra ilk defa açtığım için olabilir mi? Çünkü bilgisayar daha yeni 2 saat önce ilk defa açtım. Yarın sabah uyanınca buraya fotoğrafta atayım şu an bilgisayar kapalı.

Disk ışığı zaten yanıp söner disk eğer %100 kullanımda ise aralıksız yanar ciddiye almanız gereken bir durum değil. Herhangi bir program açtığınızda bile disk kullanılır ve ışık yanar.

Hocam disk kullanımı nasıl oluyor? Sadece USB takıyordum takarken fark ettim. Bilgisayar BIOS guncellemesinden sonra ilk defa açtığım için olabilir mi? Çünkü bilgisayar daha yeni 2 saat önce ilk defa açtım. Yarın sabah uyanınca buraya fotoğrafta atayım şu an bilgisayar kapalı.
Disk kullanımı dosyalarınızın kapladığı alan veya arkada çalışan uygulamaların işlenmesi. Aktarım tarzı şeyler. Sistem üzerinizde yaptığınız herşey diski kullanarak yaparsanız. Bazı uygulamar çok kullanır, bazıları az. İşte diskiniz çalışırken, işlem yaparken yanar o ışık.

Disk kullanımı dosyalarınızın kapladığı alan veya arkada çalışan uygulamaların işlenmesi. Aktarım tarzı şeyler. Sistem üzerinizde yaptığınız herşey diski kullanarak yaparsanız. Bazı uygulamar çok kullanır, bazıları az. İşte diskiniz çalışırken, işlem yaparken yanar o ışık.
Anladım teşekkür ederim.

Yanan ışık bu. Ara ara yanıp sönüyor fotoğraf istemiştiniz

Dosya Ekleri

• Snapchat-1433342701.jpg
    Snapchat-1433342701.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı