Kasada ne gibi değişiklikler yapılabilir?

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Son zamanlarda oyun oynama bilgisayara oturma hevesim pek kalmamıştı. Çocukluğumda düzgün bir bilgisayarım olmadığından bende elime ne kadar para geçse her zaman onu bilgisayara harcıyorum harcamak da istiyorum. Şu an bilgisayarımın son hali bu. Geçenlerde Wraith Prism aldım onu gördükçe "batuhan git PC'ye otur" diyor bana. Evet sizden kasaya ne yapabilirim diye öneri almak istedim. Her türlü modifikasyon kesme biçme RGB parça şu bu önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• PXL_20231229_205517755.NIGHT.jpg
    PXL_20231229_205517755.NIGHT.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 69
Tebrik ederim. Güle güle kullanın. Bilgisayarı görebilirsem yorum yapmaktan zevk duyarım.

RGB kablolar satılıyor onları satın alabilirsiniz.

Bu fanın görevi görenlere "eğer hayatta anlamsız hissediyorsanız bu fanın amaçsızlığına bakıp daha iyi hissedebilirsiniz" demek için var sanırım. Niye oradaki?

Eki Görüntüle 2068384

Hocam soldaki kısma koydum normalde kasa berbat dar olduğundan sola koyamadım kablo değiyordu. Bende bari aldım orada dursun dedim :)

Yeterince renkli, bu kadar kâfi. Altta ki fanı lütfen kasanın ön tarafına, diğerlerinin üzerine doğru alın anksiyetem tuttu. Nelerin olması gerektiği konusuna girersem oldukça masraf çıkarabilirim. Şimdilik güzel görünüyor.

Geri
Yukarı