Kasadan tiz bir ses geliyor

ebubekir001

Centipat
Merhabalar. Elimdeki kasayı yaklaşık 3-4 ay önce aldım ve sorunla bugün karşılaştım. Kasayı açınca bir şey yok gibi duruyordu, sonra oyunu açınca kasadan tiz diye bir ses geliyordu. Açıp nereden geldiğine bakmak istedim ama bulamadım. Sadece bir şey fark ettim; ekran kartından çıkan güç kablosunun diğer ucu boştaydı. Galiba güç kablosuna takılması gerekiyor. Aldığım yer ya takmadı ya da gevşeyip çıktı. Bilgim yok, bunun hakkında yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartında sorun var, benim tahminim Coil Whine sorunu, garantisi varsa gönder.
garantisi var aldığım yere götürecektim, götürmelimiyim ciddi mi yani sorun
Ekran kartında sorun var, benim tahminim Coil Whine sorunu, garantisi varsa gönder.
aldığım yere götürecektim, yinede sormak istedim. Kendim yapacağım bi işlemle düzeltemezmiyim ciddi mi durum?

Ses tam olarak nereden geliyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ses tam olarak nereden geliyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senin ekran kartında da Coil Whine sorunu var. Normalde ses dışında bir zararı yok fakat yeni aldıysan değişim talep et.
Yeni aldım hocam bu videoları da açıklama kağıdına yazıp yarın yollayacağım
Senin ekran kartında da Coil Whine sorunu var. Normalde ses dışında bir zararı yok fakat yeni aldıysan değişim talep et.
Aşırı fazla ve rahatsız ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı