Kavga isteyen arkadaşa karşı ne yapmalıyım?

Dövemiyorum o laneti kaçıyor. Emaneti çekeceğim artık.

Sakın bıçak veya herhangi elin haricinde bir şey yapmaya kalkma. Başın çok ağrır. Sana tercihim mesela arkadaşlarında gittin oturuyorsun parkta. Sizi rahatsız etmeye geldiğinde dövmeye çalış. Kaçarsa rahatsız etmez gelince de döv.
Ve söyle ki arkadaşlığımız tamamen bitmiştir. Bana bir daha bulaşmaz veya rahatsız etmezsen sevinirim. Ondan sonra pek bir şey yapacağını zannetmiyorum. Arkadaşsınız değil mi? Yoksa mahallede ki bir çocuk vs mi?

Tüm mesajları okumadım ben direk kendi düşüncemi yazıyorum. İlk olarak şiddete başvurma insan gibi konuş sonuçta hayvan değil karşındaki de, eğer anlamıyorsa ailene söyle onlar da gidip çocuğun ailesi ile konuşsun ha eğer ailesi de kendisi gibi ise bir kenara çek karın boşluğuna vur ardından çenesine vur ama çok da sert olma beyinciğine falan zarar gelirse fişi kopar. Zaten çeneden sonra yere düşecektir orda biraz tekme at sonra eğil yüzüme iyice bak de sonra tükür... Ne diyorum iyice fight club havasına girdim. Kısaca en son çare olarak karşılık ver.

@otantikçocuk32
O yaşlarda benim de inadına salak salak hareketlerde bulunan arkadaşlarım vardı. Gerçi onlara arkadaş denmez de konumuz bu değil. Her neyse, bu gerizekalılar yüzünden artık sabrım taşmıştı, fakat yine de herhangi bir kavgaya bulaşmadım. Neden? Çünkü haklı olduğum bir konuda haksız duruma düşmemek için. Onlar hep aynı eylemde bulunmaya devam ettiler, yani bu tiplere çözüm yok. İleride kim bilir ne insanlarla uğraşmak zorunda kalacaksın, kalacağız.
@KusanagiKyo yazdıkları gerçek ya da yalan olsun, biz yine de yazalım. Google'dan bu konuyu bulup okuyan ve gerçekten bu tarz bir olay yaşayan olabilir.

14 yaşındaki bir çocuğun emanetle falan ne işi olabilir. İnsan gibi konuşarak iş çözülmüyorsa bu hareketlerini yaparken sağlam bir tane geçir. Dayak yemekten de korkma. Döversin de, dövülürsün de. Yok, emanetmiş falan geçin bu işleri.

Sakın bıçak veya herhangi elin haricinde bir şey yapmaya kalkma. Başın çok ağrır. Sana tercihim mesela arkadaşlarında gittin oturuyorsun parkta. Sizi rahatsız etmeye geldiğinde dövmeye çalış. Kaçarsa rahatsız etmez gelince de döv.
Ve söyle ki arkadaşlığımız tamamen bitmiştir. Bana bir daha bulaşmaz veya rahatsız etmezsen sevinirim. Ondan sonra pek bir şey yapacağını zannetmiyorum. Arkadaşsınız değil mi? Yoksa mahallede ki bir çocuk vs mi?

Tüm mesajları okumadım ben direk kendi düşüncemi yazıyorum. İlk olarak şiddete başvurma insan gibi konuş sonuçta hayvan değil karşındaki de, eğer anlamıyorsa ailene söyle onlar da gidip çocuğun ailesi ile konuşsun ha eğer ailesi de kendisi gibi ise bir kenara çek karın boşluğuna vur ardından çenesine vur ama çok da sert olma beyinciğine falan zarar gelirse fişi kopar. Zaten çeneden sonra yere düşecektir orada biraz tekme at sonra eğil yüzüme iyice bak de sonra tükür... Ne diyorum iyice fight club havasına girdim. Kısaca en son çare olarak karşılık ver.

Üşenmedim okudum. 14 yaşındaki çocuğun söylediklerine inanıp 6 sayfa mesaj yazmışlar.

@otantikçocuk32
O yaşlarda benim de inadına salak salak hareketlerde bulunan arkadaşlarım vardı. Gerçi onlara arkadaş denmez de konumuz bu değil. Her neyse, bu gerizekalılar yüzünden artık sabrım taşmıştı, fakat yine de herhangi bir kavgaya bulaşmadım. Neden? Çünkü haklı olduğum bir konuda haksız duruma düşmemek için. Onlar hep aynı eylemde bulunmaya devam ettiler, yani bu tiplere çözüm yok. İleri de kim bilir ne insanlarla uğraşmak zorunda kalacaksın, kalacağız.
@KusanagiKyo yazdıkları gerçek ya da yalan olsun, biz yine de yazalım. Google'dan bu konuyu bulup okuyan ve gerçekten bu tarz bir olay yaşayan olabilir.

14 yaşındaki bir çocuğun emanetle falan ne işi olabilir. İnsan gibi konuşarak iş çözülmüyorsa bu hareketlerini yaparken sağlam bir tane geçir. Dayak yemekten de korkma. Döversin de, dövülürsün de. Yok, emanetmiş falan geçin bu işleri.

Emanet derken neden bahsediyorsun?

Hak ediyorsun dayak yemeyi çocuğum.

Acilen mafya dizileri izlemeyi bırakmalısın evlat. Ters birisine gelirsen o emanet çeken elini yediri verirler anlayamazsın.

Arkadaşlar şaka yaptım :D herkes yanlış anlamış ironi. Çocuğa bir daha yapmamasını ve yaparsan üzerine atlayacağımı söyledim ve parka gelmedi 2 gündür.

Yeni konular

Geri
Yukarı