KB4517245 ile Windows 10 1909 Sürümüne Geçiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuyu yer imlerime almıştım ama bu kadar ihtiyaç duyacağımı bilmezdim.

Forza Horizon 4'ü yeni satın aldım. Satın almadan önce korsan oynayarak denedim, beğenince aldım. Derken korsandaki gibi oyun sürekli aniden uyarı vermeksizin kapanıyordu. Bende Windows güncellemelerinden son güncellemeyi kaldırmakla işe başlayayım derken bu konu aklıma geldi ve tersini yapıp bir versiyon daha güncelleyeyim istedim.

Ancak geç oldu, artık sonraki gün test ederim, umarım işe yarar. Güncelleme için teşekkürler Recep Baltaş.

ESD olarak indirdim Insider mi oluyor?

https://mkrts.blogspot.com/2019/09/windows-10-guncel.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işten anlayanlara samimi sorumdur:

Devâsâ bir işletim sistemi, 20.8 kb dosya ile nasıl güncellenir ?
Microsoft update aracı gibi çalışsa sözüm yok.
Değişen tek şey 1909 rakamı gibi görünüyor.

1909 yaptıktan sonra Windows Update'de 1909 toplu güncelleştirme güncellemesi yaptım. Bende bir fark görmedim ama işlemci için performans artırdığı yenilikler arasında gibi görünüyor.

1909 yaptıktan sonra Windows Update'de 1909 toplu güncelleştirme güncellemesi yaptım. Bende bir fark görmedim ama işlemci için performans artırdığı yenilikler arasında gibi görünüyor.
Resmi olarak ne zaman gelecek?

Evet CMD yönetici olarak başlattım. Şimdi hata felan vermedi. Birazdan yeniden başlatacağım bilgisayarı, ama ilk yaptığım zaman bilgisayar kendini yeniden başlatma mı istemişti. Şimdi o seçenek çıkmadı.

Ey3sFc.png

Hep bu hatayı veriyor. Hiçbir şekilde güncellemeyi yapmıyor.

EyFYxS.png
Aynen bende de böyle oldu. En son ..418 sürümünü bir türlü yükleyemedim. 1909 yamasını geri kaldırmama rağmen yine güncelleme yapmıyor. Resimdeki gibi. Çözüm bulursan buraya yazar mısın lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı