Çözüm Kbdclass.sys Mavi Ekran Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
57
Daha fazla  
Uzun süredir bu hataya şahit oluyorum Monster cihazlarda. Herkese tek tek çözüm sunsam'da sadece bu hata özelinde;
Monster'ın sunduğu klavye vs. tüm araçları sistemden silin. Bu araçlar bazı sistemlerde çakışma yapıp mavi ekran verdirebiliyor. Bence bu araçlar ile ilgili yeni sürümler gelecektir.
Eğer bu hatayı alıyoranız dediğim şekilde yapıp sistemi test edin. Eğer hata almaya devam ederseniz yeni konu açıp beni etiketleyin derinlemesine inceleyip çözelim ;)

Uzun süredir bu hataya şahit oluyorum Monster cihazlarda. Herkese tek tek çözüm Sunsam'da sadece bu hata özelinde;
Monster'ın sunduğu klavye vs. tüm araçları sistemden silin. Bu araçlar bazı sistemlerde çakışma yapıp mavi ekran verdirebiliyor. Bence bu araçlar ile ilgili yeni sürümler gelecektir.
Eğer bu hatayı alıyoranız dediğim şekilde yapıp sistemi test edin. Eğer hata almaya devam ederseniz yeni konu açıp beni etiketleyin derinlemesine inceleyip çözelim ;)

Reis Monster kullanıyorum mavi ekran alıyorum fakat o cihazdan çok Windows 10 çöplügünden kaynaklı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı