Kedim 6 katlı binada kumru kuşu yiyor

Pencereyi kapatsak mı?

Burası seyhan Adana, pencere 10 dk kapalı dursun su gibi oluyoruz.

Bizim kuş vardi.
Kedi girdi içeriye kafesi açıp kuşun basindan ısırarak sokağa götürüp yedi.
Eger ceset falan bulamiyorsan muhtemelen başka bir yerde yiyor.

Ayrıca 6 katlı apartmandayız, aşağıya ineceği hiçbir yer yok inemez aşağıya, ayrıca evin her yerini araştırdım gram ceset yok, ve kumru kuşu olduğuna eminim tüyleri uzun.

Bizimde öyle balkon kapısındada var sineklik çok iş görüyor, hem sinek falan giremiyor hem de camı çerçeveyi istediğimiz gibi açıyoruz.

Babam sunduğum tüm çözümlere klasik küfürü söyledi, şey git dedi.

Bizimde öyle balkon kapısındada var sineklik çok iş görüyor, hem sinek falan giremiyor hem de camı çerçeveyi istediğimiz gibi açıyoruz.

1'cisi kayıt fikrine 1 TB hard disk gerekiyor nereden Bulacağız falan filan dedi 2'ci fikre yani sineklik fikrine şey git dedi 3'cü fikre pencereleri kapıları kapat fikrinede çık lan odamdan "5 haneli hakaret" dedi, ve odadan kovdu.

Burası seyhan Adana, pencere 10 dk kapalı dursun su gibi oluyoruz.
Sineklik falan çekin pencereye.

1'cisi kayıt fikrine 1 TB hard disk gerekiyor nereden Bulacağız falan filan dedi
24 saatlik 480P 30 FPS kayıt alsanız 600 MB yer kaplar.
2'ci fikre yani sineklik fikrine şey git dedi
Güzelmiş, raptiye 20 lira sineklik 20 lira ama kendisi bilir.
pencereleri kapıları kapat fikrinede çık lan odamdan "5 haneli hakaret" dedi, ve odadan kovdu.
Zihninin kapalı pencerelerinde mutluysa karışmamak lazım.

Sineklik falan çekin pencereye.

24 saatlik 480p 30 FPS kayıt alsanız 600 MB yer kaplar.

Güzelmiş, raptiye 20 lira sineklik 20 lira ama kendisi bilir.

Zihninin kapalı pencerelerinde mutluysa karışmamak lazım.

Hocam babam cimri 1 kuş ölmesin diye böyle önlemler almak istemiyordur, bırakalım her yer tüylensin şu an işin ucu ona dokunmadığı için umursamıyor, zaten bana da kedi ne güzel vitamin yiyor oh oh diyordu, işin ucu ona dokununca gelecek bana kamera kur diyecek.

Geri
Yukarı