Kendimden yaşça büyük kız ile konuşuyorum

Tunahan4592

Centipat
Daha fazla  
15 yaşındayım, yaşıtlarım gerçekten özellikle bu 16 18 yaş aralığında kızla çocuksu ya da tam olgun gelmiyor. Benden olgun olsun adamakıllı anlaşalım diye kendimen büyük olmasını istiyorum. Şu an konuştuğum kız 25 yaşında, kızın sevgilisi 17 18 yaşında, ben de kendinden küçükleri sevdiğini öğrendiğimde aşırı derecede yükseldim kıza, sevgilisini de biliyorum. Konuşuyorduk zaten uzun zamandır. Konuyu değiştirdim sevgilisi ile paylaştığı fotoğraflarını istedim bu yarım saat falan neden istediğim falan anlattım sesli bir şekile konuştuk, her konuştuğumuzda konusunu açıyorum ancak atmaya korkuyor. Sevgilisi ile ilerlemez diye tahmin ediyorum. Onunla kimse bilmeden bir ilişki sürdürmek istiyorum. Kızda suç yok biz beraber sadece arkadaş olarak konuşup projeler yapıyorduk. Sonrasında konuyu açan bendim zaten. Kız da o ilişki konularını kapatmak istiyor. Ancak ben zorladığım için konuyu değiştirmeye çalışıyor. Ben de onu daha fazla kırmak istemiyorum o benim meleğim oldu artık. Üzmeden beraber yan yana olalım, konuşalım ve sarılıp saatlerce gezelim istiyorum. Zaten sosyal ortamım, hiçbir şeyim yok. Kimse ile arkadaşlık etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzak durun hocam o tür kadınlar tek kullanımlık.

Hocam 15 yaşındasınız yaşıtlarınız tabii ki çocuksu gelecek kaldı ki siz de çocuksunuz zaten. Öyle bir yaştasınız ki x abla demeniz gerekiyor. Ayrıca kız konuyu kapatmak istiyorsa kapatacaksınız devam ettirmenin bir anlamı da yok. Yaş problemini şu şekilde anlatayım, siz 25 yaşına geldiğinizde 15 yaşındaki bir çocukla emin olun 30 saniye bile sohbet etmek istemeyeceksiniz. Mideniz kaldıramayacak. Bunu konu içinde cinsiyet değiştirerek de düşünebiliriz 25 yaşındaki bir erkeğin 15-17 yaşındaki bir kız çocuğuyla beraber olduğunu bilseniz nasıl tepki verirdiniz? Partnerinizin olgun olmasını istiyorsanız öncelikle kendiniz ''olgun'' sayılabilecek bir yaşta olmalısınız. Düzgün bir şekilde de anlaşamazsınız kusura bakmayın ama neredeyse 30a yaklaşmış birisi ile 15 yaşındaki lise öğrencisinin ortak bir şeylerinin olduğunu düşünmüyorum. Olayın daha ilginç kısmı da sizin başka bir insandan ilişkisi içerisinde olduğu kişiyle fotoğraflarını baskı uygulayarak istemeniz. Meleğim oldu demişsiniz bana daha çok fetişinizi tetiklemek için kullanıyormuşsunuz gibi geldi. Eleştirilecek birçok kısmı var baştan aşağı elle tutulur bir yanı yok. Bu arkadaşlık ilişkisi için de forumda kimsenin destek amaçlı tavsiyeler vereceğini düşünmüyorum aksine normal kafayla düşünebilen insanların bu konuyu ciddiye alıp yorum yapmayı seçtikleri zaman neden başlamaması ve devam etmemesi hakkında yorum yapacaklarını düşünüyorum. Kadın hakkında da olur olmadık tahminler yapmışsınız aklını okuyormuşsunuz gibi. Kısaca ilişkiyi başlatırsanız ki hiç sanmıyorum, ya o sizi fetişi için kullanacak ya da siz onu kullanacaksınız iki tarafın da ciddi problemleri var. İleride yaşınız büyüdüğünde anlayacaksınız az çok.

Uzak durun hocam o tür kadınlar tek kullanımlık.
Abartmayın

Hocam 15 yaşındasınız yaşıtlarınız tabii ki çocuksu gelecek kaldı ki siz de çocuksunuz zaten. Öyle bir yaştasınız ki x abla demeniz gerekiyor. Ayrıca kız konuyu kapatmak istiyorsa kapatacaksınız devam ettirmenin bir anlamı da yok. Yaş problemini şu şekilde anlatayım, siz 25 yaşına geldiğinizde 15 yaşındaki bir çocukla emin olun 30 saniye bile sohbet etmek istemeyeceksiniz. Mideniz kaldıramayacak. Bunu konu içinde cinsiyet değiştirerek de düşünebiliriz 25 yaşındaki bir erkeğin 15-17 yaşındaki bir kız çocuğuyla beraber olduğunu bilseniz nasıl tepki verirdiniz? Partnerinizin olgun olmasını istiyorsanız öncelikle kendiniz ''olgun'' sayılabilecek bir yaşta olmalısınız. Düzgün bir şekilde de anlaşamazsınız kusura bakmayın ama neredeyse 30a yaklaşmış birisi ile 15 yaşındaki lise öğrencisinin ortak bir şeylerinin olduğunu düşünmüyorum. Olayın daha ilginç kısmı da sizin başka bir insandan ilişkisi içerisinde olduğu kişiyle fotoğraflarını baskı uygulayarak istemeniz. Meleğim oldu demişsiniz bana daha çok fetişinizi tetiklemek için kullanıyormuşsunuz gibi geldi. Eleştirilecek birçok kısmı var baştan aşağı elle tutulur bir yanı yok. Bu arkadaşlık ilişkisi için de forumda kimsenin destek amaçlı tavsiyeler vereceğini düşünmüyorum aksine normal kafayla düşünebilen insanların bu konuyu ciddiye alıp yorum yapmayı seçtikleri zaman neden başlamaması ve devam etmemesi hakkında yorum yapacaklarını düşünüyorum. Kadın hakkında da olur olmadık tahminler yapmışsınız aklını okuyormuşsunuz gibi. Kısaca ilişkiyi başlatırsanız ki hiç sanmıyorum, ya o sizi fetişi için kullanacak ya da siz onu kullanacaksınız iki tarafın da ciddi problemleri var. İleride yaşınız büyüdüğünde anlayacaksınız az çok.
Ben tatmin için istiyordum. Normalde tanışma amacımız o açıdan değildi yani 25 dedimde 21 yaşında kız. neyse işte. Bende 16 yaşındayım bu arada yanlış yazmışım galiba.
Kız elinen geldiğince konuyu kapatmak istedi hatta kibar bir şekile red bile etti ancak ben sevgilisini bırakması için kendimde şeyler söylüyordum yani Sevgilisi benim yaşlarım sayılır Yani bana rol yapıyorsa bile ben tatmin olmak için o açıdan konuşmuştum. Onun dışında kendimi koruyabiliyorum abartı derecede değil zaten kızda ben sorduğum için kısa şekilde anlattı yani bir nevi ben zorladım sonrasında Sadece normal diyaloglar kurmaya çalıştı farklı konulara çekmeye çalıştı yani.

21 yaşında bir kız 15 yaşındaki bir çocukla beraber olmaz. Saçma sapan hayallere kapılmayın ayrıca yok sevgilisiyle ilerlemez yok bilmem ne sizi alakadar etmez. Yazdıklarınızı yaşınızın küçük olmasına veriyorum, kız da kibar bir dille reddetmiş uzatmanın manası yok. Yaşınız gereği yasitlarinizin çocuksu gelmesi normal neticede siz de cocuksunuz. Oturun dersinize çalışın bu yaşta kendinize macera aramayın.

Abartmayın.

Ben tatmin için istiyordum. Normalde tanışma amacımız o açıdan değildi yani 25 dedimde 21 yaşında kız. Neyse işte. Bende 16 yaşındayım bu arada yanlış yazmışım galiba.
Kız elinen geldiğince konuyu kapatmak istedi hatta kibar bir şekile red bile etti ancak ben sevgilisini bırakması için kendimde şeyler söylüyordum yani sevgilisi benim yaşlarım sayılır yani bana rol yapıyorsa bile ben tatmin olmak için o açıdan konuşmuştum. Onun dışında kendimi koruyabiliyorum abartı derecede değil zaten kızda ben sorduğum için kısa şekilde anlattı yani bir nevi ben zorladım sonrasında sadece normal diyaloglar kurmaya çalıştı farklı konulara çekmeye çalıştı yani.

Ben sizi uyardım kadının sizi kullandığını düşünüyorum arada devasa bir yaş farkı var ne için kullanıldığınızı ise kurallar gereği yazamıyorum burada ama daha ilişki için çok toysun uzak dur haydi selametle.

21 yaşında bir kız 15 yaşındaki bir çocukla beraber olmaz. Saçma sapan hayallere kapılmayın ayrıca yok sevgilisiyle ilerlemez yok bilmem ne sizi alakadar etmez. Yazdıklarınızı yaşınızın küçük olmasına veriyorum, kız da kibar bir dille reddetmiş uzatmanın manası yok. Yaşınız gereği yasitlarinizin çocuksu gelmesi normal neticede siz de cocuksunuz. Oturun dersinize çalışın bu yaşta kendinize macera aramayın.
Birşey söyleyeceğim Beni bukadar saf yerine koymanızın nedeni ne allah aşkına, Ben kızın kullandığı falan yok. Konuşmak istemesini diyorsanız evet. Bende garipsiyorum ancak Ara sonuçta yaş farkı var onun dışında Hiç hayatı sorgulamamış birtakım terimleri nerede nasıl kullanacağını bilmeyen popülatizm kurbanı Ergenleri benimle kıyaslamanız çok garip bir düşünce geliyor aklınızda beni nasıl bir kalıba koydunuz bilemiyorum. Birşey demek istemiyorum. Sosyal ortamım falan yok kardeşim. İlaç tedavisi alıyorum evet psikolojik sıkıntı çekiyordum ancak şu an iyiyim kendim kariyerime bakıyorum :)
Ben sizi uyardım kadının sizi kullandığını düşünüyorum arada devasa bir yaş farkı var ne için kullanıldığınızı ise kurallar gereği yazamıyorum burada ama daha ilişki için çok toysun uzak dur haydi selametle.

Eğer kafanda bu kızla yakınlaşsam bir ilişkimiz oldu diye düşünüyorsan sana tek diyeceğim şey yapma demek olur, evrende bulunabilecek en kalitesiz ilişkilerden biridir. Kadın sizden 6 yaş büyük her şeyde sizi domine edebilir fetişi vs varsa onu tatmin edebilir siz bu yaşınızda kolay kolay karşı çıkamazsınız o istediğini yapar. Kendinizden büyük biriyle olmayın demiyorum ancak yaş farkı sizin ilişkinizi kötüleştirir. Arkadaşım yok demişsin evet belli oluyor güzel bir sosyal ortama karışabilseydin veya birkaç arkadaş edinebilseydin şu an düşündüğün ilişkinin ne kadar saçma olduğunu anlardın. Meleğim oldu falan onları geç 2 tarafta kendini tatmin ediyor benim tek düşüncem bu. Kendi yaşıtlarını çocuk olarak görüyor olabilirsin bir şey diyemem ben de aynı durumdayım ama senin gibi hisseden birçok kişi var ve öyle kişilerle arkadaşlık kurarsan yararına olur, hatta düzgün bir kız arkadaş bile edinebilirsin. En sağlıklı ilişki yaş farkının olmadığı ilişkidir, şu popüler kültür köleleri gibi aşkın yaşı yoktur muhabbetlerine inanmayın, yaş farkı ilişkinin kalitesini belirler, ve ilişkide tarafların kişilikleri bu kaliteyi daha da arttırabilir.

Her şeyi özetlemek gerekirse yaş farkı yüzünden oluşacak kalitesiz ilişki seni yıpratacak bu yüzden başlamadan bitirmeni tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı