Steam Key nereden alınır?

Apexun

Hectopat
Bazı sitelerde görüyorum 200 dolarlık saçma sapan bir oyunun keyini en az 190 dolarlık key diye 25TL'den satıyorlar. Bu saçma sapan 5 kuruş etmeyen fakat fiyatı 200 dolara tekabül eden keyleri o satıcılar nereden alıyorlar?

O oyunlar genelde troll amaçlı koyulmuş, sadece satış için değer biçilmesi amacıyla yapılıyor. Yani ismini duyduğunuz bir oyun olma ihtimali neredeyse yok.

O oyunlar genelde troll amaçlı koyulmuş, sadece satış için değer biçilmesi amacıyla yapılıyor. Yani ismini duyduğunuz bir oyun olma ihtimali neredeyse yok.

Evet farkındayım fakat o tür keylerin alıcısı bir hayli yüksek. Genellikle oyunun kalitesine değil hesaplarının değerlerini artırmaya bakıyor müşteriler. Merak ettiğim bu keyleri nereden alıyorlar hangi siteden uyguna tedarik ediyorlar?

Muhtemelen oyun satıcıları keyleri satıp oradan oraya satılıyor böyle böyle random key diye bizim ellerimize geliyor. 200 dolar olan keyi satıcı 1-2 dolara belki bazen 20-30 cente satıyor olabilir. Eğer mümkünse.

Muhtemelen oyun satıcıları keyleri satıp oradan oraya satılıyor böyle böyle random key diye bizim ellerimize geliyor. 200 dolar olan keyi satıcı 1-2 dolara belki bazen 20-30 cente satıyor olabilir. Eğer mümkünse.

Bende aynı düşüncedeyim fakat hangi site işte onu bulamıyorum. Türkçe aradım İngilizce aradım araştırdım bulamadım.

Bende aynı düşüncedeyim fakat hangi site işte onu bulamıyorum. Türkçe aradım İngilizce aradım araştırdım bulamadım.

Site oldugunu sanmıyorum. Direkt satıcılarla iletişime geçip satın alıyorlar. Sonra da yabancı sitelerde bunu satışları dönüyor. Bilmediğimiz binlerce site var.

Yeni konular

Geri
Yukarı