Keylogger yedim ama nasıl yedim?

DewilBlaze

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar brolar şimdi ben keylogger yedim büyük ihtimal ama dosya indirmedim.
İndirmiş olsam Steam hesaplarım çalınırdı bu çalan kişi sadece kart bilgimin kayıtlı oldugu outlok hesabımı çalıp Microsoft Store üzerinden Fortnite Rainbow falan bir şeyler almış bankayı aradım kartı kapattık itiraz ettirdi paran iade edilir dedi.
Adw clenear, Malwarebytes, Hitman Pro ile PC'yi tarattım genel olarak girdigim sitelerin çerezlerini buldu sildi.
Şimdi bu vatandaş benim epostamdan kendi epostasına benim kullanıcı adımı ve şifremi gönderiyor
Bunu nasıl yapmış olabilir. O kadar epostam varken neden buna targetlandı?
Sadece bu epostamda kart bilgilerim varmış normalde kart bilgisi tutmazdım silerdim ama bundan Discord Nitro almıştım kalmış
Bu arada DC hesabımıda çaldı zorda olsa aldım.
Şimdi bu outlok hesabıma tekrar giriş yapmaya çalışıyor çok fazla deneme yaptıgı için hesap spama girdi ne şifre degiştirebiliyorum ne şifre unuttum yapabiliyorum hesap askıda kaldı gibi bir şey. """bugün çok fazla kod istediniz. Ltfen yarın tekrar deneyin."""

1715453985175.png

1715453597553.png

1715453641731.png

İyi akşamlar brolar şimdi ben keylogger yedim büyük ihtimal ama dosya indirmedim.
İndirmiş olsam Steam hesaplarım çalınırdı bu çalan kişi sadece kart bilgimin kayıtlı oldugu outlok hesabımı çalıp Microsoft Store üzerinden Fortnite Rainbow falan bir şeyler almış bankayı aradım kartı kapattık itiraz ettirdi paran iade edilir dedi.
Adw clenear, Malwarebytes, Hitman Pro ile PC'yi tarattım genel olarak girdigim sitelerin çerezlerini buldu sildi.
Şimdi bu vatandaş benim epostamdan kendi epostasına benim kullanıcı adımı ve şifremi gönderiyor
Sadece bu epostamda kart bilgilerim varmış normalde kart bilgisi tutmazdım silerdim ama bundan Discord Nitro almıştım kalmış
Şimdi bu outlok hesabıma tekrar giriş yapmaya çalışıyor çok fazla deneme yaptıgı için hesap spama girdi ne şifre degiştirebiliyorum ne şifre unuttum yapabiliyorum hesap askıda kaldı gibi bir şey. """bugün çok fazla kod istediniz. Ltfen yarın tekrar deneyin."""

Eki Görüntüle 2193175

Eki Görüntüle 2193171

Eki Görüntüle 2193173
Merhaba, modeminizi sıfırlayın. Bu arada telefonu da taratın.

Eki Görüntüle 2193175

Eki Görüntüle 2193171

Eki Görüntüle 2193173
Telefonu ESET Mobile Security ile taratın, cookie yoluyla keylogger yemeniz çok zor, bence siz illahaki bir dosya indirmişsinizdir. Neyse geçmiş olsun.

Anti virüs bilgisayarda keylogger mı buldu?
adw 2-3 tane bişey buldu o an dikkat etmedim biryandan şifrelerimi degiştiriyordum biryandan ziraat müşteri hizmetleri ile konuşuyordum daha sonra hitman ve malwarebytes ile tarattım baya cookie buldu zararlı olarak onları gösterdi.ben bu fotoya dayanarak keylogger dedim çünkü adam pek ugraşmamış gibi benim epostam üzerinden kendine mesaj atmış nasıl yapabilirki bunu ? normalde keylogger için kendi epostasını ve gmail hesaplarını yazması lazım ama adam nokta atışı çekiyor bilgimi
1715457248883.png

adw 2-3 tane bişey buldu o an dikkat etmedim biryandan şifrelerimi degiştiriyordum biryandan ziraat müşteri hizmetleri ile konuşuyordum daha sonra hitman ve malwarebytes ile tarattım baya cookie buldu zararlı olarak onları gösterdi.ben bu fotoya dayanarak keylogger dedim çünkü adam pek ugraşmamış gibi benim epostam üzerinden kendine mesaj atmış nasıl yapabilirki bunu ? normalde keylogger için kendi epostasını ve gmail hesaplarını yazması lazım ama adam nokta atışı çekiyor bilgimiEki Görüntüle 2193253
Email spoofing olmasından şüphelendim açıkçası. ADW hiç kullanmadım fakat "Korumalarımız", "Yaptığımız engellemeler" tarzında bir yer varsa uygulaması içerisinde oradan bakıp keylogger olup olmadığına bakabilirsiniz. Kaspersky ile tekrar taratmanızı tavsiye ediyorum, birden fazla sistemin taramasından geçmesi daha iyi olacaktır. Format atarak işinizi garantiye alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı