Kick vs Twitch

benfatig

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, yayıclığa başlamak istiyorum ve bir YouTube kanalım var. Orada da neredeyse 30 abonem var ama daha çok CS2, Tower of fantasy, snowbread, The Forest, L4D2, The Witcher 3, Roblox, brawhalla, roller champions, Phasmophobia gibi benzeri pek ünlü olmayan oyunlarda yayın yapmak istiyorum. Bu konuda Twitch'te mi yoksa Kick'te mi yayın açmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir platformda yükselmeniz daha olası. Kick hesabı açın derim.

Herkese merhaba, yayıclığa başlamak istiyorum ve bir YouTube kanalım var. Orada da neredeyse 30 abonem var ama daha çok CS2, Tower of fantasy, snowbread, The Forest, l4D2, The Witcher 3, Roblox, brawhalla, roller champions, Phasmophobia gibi benzeri pek ünlü olmayan oyunlarda yayın yapmak istiyorum. Bu konuda Twitch'te mi yoksa Kick'te mi yayın açmalıyım?

Verilecek para olarak düşünürsek Kick daha iyi gibi çünkü çoğu yayıncı Twitch'ten Kick'e geçme nedeni Twitch'in birisi mesela rastgele para gönderdiğinde paranın 10 da 4 D'ünü Twitch kendine alıyor diye biliyorum. Onun dışında Kick yeni bir platform olduğu için ve çoğu ünlü yayıncı oraya geçtiği için Kick yükselişte bunun için Kick daha iyi olacaktır sizin için.

Herkese merhaba, yayıclığa başlamak istiyorum ve bir YouTube kanalım var. Orada da neredeyse 30 abonem var ama daha çok CS2, Tower of fantasy, snowbread, The Forest, l4D2, The Witcher 3, Roblox, brawhalla, roller champions, Phasmophobia gibi benzeri pek ünlü olmayan oyunlarda yayın yapmak istiyorum. Bu konuda Twitch'te mi yoksa Kick'te mi yayın açmalıyım?

Kick derim ama iki platformdada yayın yapabilirsin atabiliyorsan YouTube kanalını atablir misin merak ettim hoşuma giden bir içerik bulursam takip edebilirim.

Kick bir iki yıla kapanır. Amazon'la rekabet edecek bir site değil. Kumar şirketi para kazanmak için yürütüyor. Bunun için de gençlerin izlediği adamlarla özel anlaşmalar yapıyor.
Yanlış düşünce. Stake’in para kazanmaya şu an ihtiyacı yok. Hele ki şu an Twitch Türkiye böyleyken asla zedelenmez. Yaptıkları transferler fazlasıyla iyi. Adamlar F1 takımlarına dahi sponsor oluyorlar. 1-2 sene sonra kapanırsa -ekstra bir durum olmadıkça- bu konuyu hortlatırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı