Kılıçdaroğlu'nun konuşmasında "Aday olma" diye bağıran gence müdahale edildi

-- O Ecevit'in kuşudur ...

- Yok ya o benim kendi kuşumdur

- Sen benim paramı ver Latif abi otobüs gelecek ya !

Bakınız : Onu da satacağız hepsini satacağız 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En komiği de LİBERAL MUHAFAZAKAR KOMUNİST PARTİ bakınız LDP seçim müziği SOVYET MARŞI 🤣🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son olarak ise “Kılıçdaroğlu üzerine yürüyen kişi ile mi buluşmuş!” şeklinde bir cevap vererek nasıl bir kafa yapın olduğunu gösterdin.

Ya yazılanı okumadan mesajları heyecanla yazıyorsun ya da bilerek yazdıklarımı çarptıyorsun. Söylenenleri çarpıtarak bu şekilde tartışmayı sürdürmeye çalışman çok çaresiz olduğunu gösteriyor. Benim yazdığım mesaj aşağıda:

En basitinden bahsedilen kişi Kılıçdaroğlu'ndan onun üstüne yürüyecek kadar nefret etseydi onunla görüşme yapmaz veya görüşmeden sonra onun hakkında olumlu şeyler söylemezdi.

Bu tartışma boyunca ilk önce bana sırf karşıt görüşümden ötürü “talimatlı” diyerek iftirada bulundun.

Yine söyleneni çarpıtıp duruyorsun, gerçekten zavallı bir durum. Ben kimseye talimatlı demedim, yazılan mesajın talimatla yazıldığını düşünmeye başladığımı söyledim, herhangi kesin bir ifade yok. Düşüncemi söylemeyeyim mi? Sizin özgürlükçülüğünüz de duymak istemediğiniz bir şeyleri duyana kadarmış demek ki :D

Talimatla mı yazıyorsunuz şu mesajları diye düşünüyorum artık.

2 paragraf bile yazılanları nasıl çarpıtıp söylenmeyen şeyler üzerinden tartışmayı devam ettirmeye çalıştığını ortaya koymak için yeterli oldu. Ettiğin hakaretler de var tabii. Çaresizce söylediklerini savunmaya çalışan biri için bunlar normal şeyler gerçi. Kimin argüman sunup kimin çarpıtma ve hakaret yoluyla savunmaya geçtiği yazılan mesajlardan belli. Okuyanlar da anlayacaktır. O yüzden benim açımdan sıkıntı yok.

Sana karşı son cevabı bir tavsiye ile birlikte veriyorum, birazcık bilgisayardan başını kaldırarak dışarıya çıkıp ardından temiz hava alman sana iyi gelecektir.

Klasik karşıdakini tanımadan tavsiye vermeye çalışma çabaları, alışkınım. Bir senede 3 bin mesaj yazan kişi 5 senede 6 bin mesaj yazan birine "Bilgisayardan kalk." diyor, tam da senin gibi birinden beklenecek bir çelişki :D Benim hayatım dışarıda geçiyor zaten, merak etme.

Kılıçdaroğlu'nun ben normal şartlarda aday olsa hiçbir itirazım olmaz adaylığına. Hatta aday olursa Türkiye'deki 2 terör örgütünün lideri olan terörist kişiler hariç kim olsa ona oyumu da vereceğim. Fakat Kılıçdaroğlu üzerinde 13 senedir medya tarafından başarılı bir operasyon yapıldı iktidar ile el birliği içinde. Kılıçdaroğlu sevilmiyor yani, hatta muhalifler de artık koltuğu bırakmadığı için sempatik bıkanlar da yeter artık dediler. Çünkü yapması gereken şey eğer demokrat ise koltuğu Muharrem İnce'ye bırakmasıydı. İşte burada işler değişiyor çünkü demokratım diye geçiniyor, tek adam rejimini yıkmaktan bahsediyor ama aynısını kendisi yapıyor. İşte Kılıçdaroğlu hakkındaki görüşüm eğer aday olursa da net bir şekilde iyi bir yalancı olduğunu düşüneceğim. Benim şehrime gelse İmamoğlu veya Yavaş değil Kılıçdaroğlu'nun daha iyi yönetebileceğini düşünebilirim ve onun da yönetmesini isteyebilirim ama Türkiye buradaki gençlerden oluşmuyor, 13 senedir hakkında yapılan algıdan dolayı hiç iyi bakmayacak iktidara 20 senedir oy verip kararsız hale gelmiş seçmen var, eğer Kılıçdaroğlu aday olursa son af maflardan sonra verirler iktidara geçerler. Sonuçta daha dünü unutan bir milletiz
Keşke bu görünen köye göre hareket edilebilseydi. Üzgünüm...

1685623218227.png
1685623218227.png

@Oreki

🤣

Sosyal faşistler , Sosyal Faşistler kim cahitgiller

Diktatör demokrat.

Tam tersine Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını isteyenler AKP'lidir. Bu olay hem Twitter'da hem birçok yerde gündem oldu fakat malum haber kanalları diyebileceğimiz haber kanalları bile haberini yapmadı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığının yıpranmasını istemiyorlardır.

@Nowitzer bunu dediğim için de linç yemiştim :D Zaman çok hızlı geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı