Sürprizbozan Kingdom Come: Deliverance nasıl oyun?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TommyVercetti003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Texas
Final haftasından çıktım 1 ay kadar tatilim var ve oyun oynayarak geçirmek istiyorum. The Witcher 3 ve KC: Deliverance arasında kaldım. Witcher'ı daha önce bitirdiğim için biliyorum ama Deliverance nasıl oyundur, uzun süre oynanır mı tavsiye ediyor musunuz?

Final haftasından çıktım 1 ay kadar tatilim var ve oyun oynayarak geçirmek istiyorum. The Witcher 3 ve KC: Deliverance arasında kaldım. Witcher'ı daha önce bitirdiğim için biliyorum ama Deliverance nasıl oyundur, uzun süre oynanır mı tavsiye ediyor musunuz?
Efsanedir, RPG seviyorsanız bakın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Final haftasından çıktım 1 ay kadar tatilim var ve oyun oynayarak geçirmek istiyorum. The Witcher 3 ve kc: Deliverance arasında kaldım. Witcher'ı daha önce bitirdiğim için biliyorum ama deliverance nasıl oyundur, uzun süre oynanır mı tavsiye ediyor musunuz?

Witcher daha çizgisel bir şekilde ilerliyor, Kingdom Come daha Skyrim gibi. Ben Witcher'i daha çok sevdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Combatın sevilmeme sebebi insanları öldürmenin daha zor olması mı hocam?

Yok, çok farklı bir combat sistemi var, ondan deniyor ama combat sistemi dolayısıyla öldürmek de zorlaşıyor. Tabii zor dediysek salt zor olsun diye yapılmış değil, özgün bir combatı var. Oyuna başlayınca antrenman yapabileceğiniz bir yer olacak. Orada güzelce öğrendikten sonra alışırsınız diye düşünüyorum. Bu arada uzun oynanır mı diye sormuşsunuz, ben 124 saat civarı oynamışım, tek bir gameplay bu, başlayıp bitirmedim; ona rağmen yani.

Geri
Yukarı