Kingdom Come Deliverance zamlandı

Ben de oynamadım ama güzel duruyordu. Buglar fazla imiş.
Ben almadan önce Enis Kirazoğlu'nun incelemesini izlemiştim can sıkıcı hatalardan bahsettiğini hatırlamıyorum.

Dövüş mekaniklerine alışmak zor, yay kullanmak zulüm. Senaryo çok tatsız bitiyor, insan hani bunun devamı nerede, burada oyun mu biter diyor. Ama her şeye rağmen Orta Çağ Avrupa'sı atmosferini çok güzel veriyor. 2'si çıkacak deniyordu, bakalım.

Alıp bir 15 saat hilesiz oynadım arada sinirlensemde güzel oyundur atla dolaşmak güzel. Alan arkadaşlara cheat modu öneririm oyunun zorluğunu yok ediyor ama eğlenceli.

Alıp bir 15 saat hilesiz oynadım arada sinirlensemde güzel oyundur atla dolaşmak güzel. Alan arkadaşlara cheat modu öneririm oyunun zorluğunu yok ediyor ama eğlenceli.

Hikaye dışında oynanıyor mu? Yani hikayeyi bitirdikten sonra haritada gezip NPC falan dövebiliyor muyuz RDR2 gibi?

Hikaye dışında oynanıyor mu? Yani hikayeyi bitirdikten sonra haritada gezip NPC falan dövebiliyor muyuz RDR2 gibi?

Hikayede yeri olan bazı karakterlere zarar veremezsiniz ama gerisine zarar verirsiniz.

Hikayede yeri olan bazı karakterlere zarar veremezsiniz ama gerisine zarar verirsiniz.

Peki Story Mod (Hikaye anlatımı) bittikten sonra oyun tamamen bitiyor mu? Oyunu tekrar oynamak isteyince sadece Story Mod mu oynamamız gerekiyor illa. Yoksa Story Mod bitince açık dünya da gezinebiliyor muyuz?
Birde elimizde silah olsa bile silahı Envantere atıp yine yumrukla dalabiliyor muyuz? Yumruk mekanikleri sayesinde aldım oyunu o sebeple.

Peki story mod (hikaye anlatımı) bittikten sonra oyun tamamen bitiyor mu? Oyunu tekrar oynamak isteyince sadece story mod mu oynamamız gerekiyor illa. Yoksa story mod bitince açık dünya da gezinebiliyor muyuz?
Bir de elimizde silah olsa bile silahı envantere atıp yine yumrukla dalabiliyor muyuz? Yumruk mekanikleri sayesinde aldım oyunu o sebeple.

Ben hikayeyi bitirmedim birkaç görev yapıp hep açık dünyada gezdim zaten 1 tuşu ile karakter kılıcını çekiyor 1 tuşuna basmadıginiz sürece kılıcını çekmez sizde yumrukla saldirirsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı