Kingston RAM orijinal mi?

yottabyte

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar,

Bazı oyunlarda mavi ekran alıyorum. Bu sebep ile RAM'leri kontrol edeyim dedim. RAM'lerim orijinal mi? Nasıl kontrol edebilirim?

Destek olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    39,3 KB · Görüntüleme: 30
  • 2.png
    2.png
    38,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 3.png
    3.png
    36 KB · Görüntüleme: 20
  • 4.png
    4.png
    46,3 KB · Görüntüleme: 23
Kingston markaymış. Aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Part number değerini girin siteye. Tam kontrol için CPU-Z uygulaması üzerinden bakmanızı öneririm part number'a.

Piyasada Kingston RAM'lerin çok sahtesi var hocam maalesef 1 taneside bana geldi daha önce. Arkadaşın dediğini uygulayın ve bir de Memtest yapın hata veriyorsa iade edin.

Hocam oradanda hiçbiri için net sonuç bulamadım site önerisinde kod devam ediyor ama CPU-Z de bitiyor. Yanlış yazmadıysam.

Dosya Ekleri

• kingston.ong.png
    kingston.ong.png
    256,3 KB · Görüntüleme: 14
  • 4.png
    4.png
    47,3 KB · Görüntüleme: 11
  • 3.png
    3.png
    47,3 KB · Görüntüleme: 14
  • 2.png
    2.png
    47,4 KB · Görüntüleme: 9
  • 1.png
    1.png
    47 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kingston a yazdığım zaman çıkmıyo orijinal olup olmadığı. Ayrıca SPD. Ext. te yazmıyor. Acer in kendi ürettiği bir ürün olduğu için mi görünmüyor acaba?

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-17_210321939.png
    resim_2024-05-17_210321939.png
    100,8 KB · Görüntüleme: 7
Ben de Kingston'a yazdığım zaman çıkmıyor orijinal olup olmadığı. Ayrıca SPD. Ext. Te yazmıyor. Acer'in kendi ürettiği bir ürün olduğu için mi görünmüyor acaba?

Laptop mu? Sıfır laptopsa çakma RAM kullanılma ihtimali pek mümkün değil.

Evet direkt mağazadan sipariş verdim 0 laptop ama neden yazdığımda çıkmıyor onu anlamadım

Direkt mağazadan sipariş verilen 0 laptop ise RAM orijinaldir ya. O zaman sıkıntı yoktur. Hangi mağaza olduğunu da söylerseniz net yanıt verebiliriz.

Geri
Yukarı