Kiracımız 2021 yılından beridir kira vermiyor

Makaleler
1
İş yerimiz kirada. Kiracının en son ne zaman para verdiğini inanın unuttum. Yıllardır kira vermiyor. 2021'den bu yana yasal yollarla kiracıyı çıkarmaya çalışıyoruz. Tam geçen hafta hakim tahliye kararı verdi. Şükür dedik bu sefer de istinafa başvurdu. Yine uzadı. Devlet gerçekten adalet olarak bitik. Yani inşallah kan çıkmadan şu meseleyi halledebiliriz. Siz siz olun kira falan ödemeyin zaten bir yaptırımı yok.

Kontrat yok mu ortada? Ne demek vermiyor ya?

Siz siz olun kira falan ödemeyin zaten bir yaptırımı yok.
Geçmişte attığım kiraları geri istedim, teşekkürler 🙏

Bir yaptırımı var, eninde sonunda o adam haksız çıkacak ve başı yanacak. Yani istediği yere başvursun, süreci istediği kadar uzatsın. Sonuçta mahkeme çıkıp ''tamam kardeşim ödeme'' mi diyecek? Paşa paşa ödeyecek...

Bu gerçekten çok tuhaf. İcra'ya verdiniz mi?

İş yerimiz kirada. Kiracının en son ne zaman para verdiğini inanın unuttum. Yıllardır kira vermiyor. 2021'den bu yana yasal yollarla kiracıyı çıkarmaya çalışıyoruz. Tam geçen hafta hakim tahliye kararı verdi. Şükür dedik bu sefer de istinafa başvurdu. Yine uzadı. Devlet gerçekten adalet olarak bitik. Yani inşallah kan çıkmadan şu meseleyi halledebiliriz. Siz siz olun kira falan ödemeyin zaten bir yaptırımı yok.

Sonraki kiracın olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı