Kişisel verilerin bir "velet" tarafından ele geçirilirse ne yapmalısın?

Daha önce bana yapanlar oldu. Bende onlara yaptım sadece.
UNO Reserve card.
1683812355777.png

Anneni arasında gör. 12 yaşındaki çocuk sana T.C.'ni atar tamam. 16+ birine denk gelirsen hoş olmaz.

Sağlam güldüm sağolasın. Aklımda canlandırıyorum da 17-18 yaşlarında bir çocuğun anneme telefon edeceğini ya da kişisel bilgilerim ile beni tehdit etmeye çalıştığını. Siz hayatı oyun zannediyorsunuz sanırım, annası babası gelir yalvarır şikayeti geri çekmen için.

Yapmanız gereken tek şey şikayet etmek veya şikayet edeceğinizi söylemek. Kardeşimin arkadaşı (havalı gözükmek için) kardeşime yapmıştı bunu, aradım 155'i yapmam gerekenleri öğrendim. Şikayetçi olacağımı da çocuğa söyledim, kendisiyle ben konuşunca abi sen beni anlarsın yapma etme dedi. Konu ailesine gidince babası bunun bilgisayarını elinden aldı halen daha ses soluk yok çocuktan. Bunu şaka aracı olarak kullanacak seviyeye gelmişler.

Sağlam güldüm sağolasın. Aklımda canlandırıyorum da 17-18 yaşlarında bir çocuğun anneme telefon edeceğini ya da kişisel bilgilerim ile beni tehdit etmeye çalıştığını. Siz hayatı oyun zannediyorsunuz sanırım, annası babası gelir yalvarır şikayeti geri çekmen için.
Tamam kanka kapına polis gelincede aynısını dersin polise 😔

Geri
Yukarı