Kıvırcık saç nasıl kesilmeli?

TİC MUSİC

Hectopat
Gitmediğim berber kalmadı hiçbiri saçımı düzgün kesemiyor en sonunda subay tıraşı yapmak zorunda kalıyorum.
Kıvırcık arkadaşlarım varsa saçını evde kendi kesen ya da şekil veren yardımcı olabilir mi?
Evde kendim kesmeği düşünüyorum.

Gitmediğim berber kalmadı hiçbiri saçımı düzgün kesemiyor en sonunda subay tıraşı yapmak zorunda kalıyorum.
Kıvırcık arkadaşlarım varsa saçını evde kendi kesen ya da şekil veren yardımcı olabilir mi?
Evde kendim kesmeği düşünüyorum.
Bende kıvırcığım hocam. Bu lanet saçlara hiçbirşey yapılmıyo subay traşı de geç.

Ben hergün yarım kutu jöle kullanmaktan bıktığım için zamanında traş makinesi aldım her hafta en kısa hangisiyse keser geçerim. Kafa yapın düzgünse sende öyle yap, çekilmez başka türlü.

Bende kıvırcığım hocam. Bu lanet saçlara hiçbir şey yapılmıyor subay tıraşı de geç.

Son şansım kendim kesmeğe çalışacağım. Elime yüzüme bulaştırırsam subay tıraşı olacağım.

Ben her gün yarım kutu jöle kullanmaktan bıktığım için zamanında tıraş makinesi aldım her hafta en kısa hangisiyse keser geçerim. Kafa yapın düzgünse sende öyle yap, çekilmez başka türlü.

Subay tıraşını genel olarak sevmiyorum. Kafa yapım düzgün.

Yeni konular

Geri
Yukarı