Kıyafete resim basılır mı?

Böyle bir konu açmıştım daha önce de. Fakat berbat ve saçma tasarımlardı ve bunun farkına ben de vardım, hatalarımı düzeltmeye çalıştım biraz.

Eki Görüntüle 2186136

Bu resim tişört'e basılır mı sizce?
Bu çok absürt olur derseniz bir de bu var.

Eki Görüntüle 2186138

Bence arkadaşınıza hediye edeceğiniz için ona sormanız daha mantıklı. Zevk meselesi açıkçası. İsteyen istediğini giyer.

Bence arkadaşınıza hediye edeceğiniz için ona sormanız daha mantıklı. Zevk meselesi açıkçası. İsteyen istediğini giyer.

Hocam giyilmeyecek, kötü bir tasarım mı sizce? Önceden gidiyordum resim falan hazırlıyordum bastırmak için, şimdi daha sade tutmaya çalıştım. Beyaz tişörte basacağım bunu.

Anlıyorum hocam fakat godfather bir tık asil bir yazıyla yazılmalı bence. Hocam bu arada bir arkadaş arkadaşımın resmini bastırmayı önermiş, sizce yapılabilir mi çünkü bana cidden çok saçma geldi.
Yani komik bir fotoğraf olabilir yada çekindiğiniz fotoğraf varsa o olabilir. Ben arkadaşıma tişört bastırsaydım komik bir şey yapardım. Örnek olarak.
1714811736330.png

Hocam giyilmeyecek, kötü bir tasarım mı sizce? Önceden gidiyordum resim falan hazırlıyordum bastırmak için, şimdi daha sade tutmaya çalıştım. Beyaz tişörte basacağım bunu.

Kurtlar Vadisi'ni pek sevdiğim söylenemez ama tasarım fena değil. Sade olanda fena değil. Ben ilk resmi beğendim. One piece havası vermiş. (ayrıca giyilmeyecek mi yoksa giyilemeyecek mi yazdınız? Giyilmeyecekse, duvara mı asacaksınız?)

Kurtlar Vadisi'ni pek sevdiğim söylenemez ama tasarım fena değil. Sade olanda fena değil. Ben ilk resmi beğendim. One piece havası vermiş. (ayrıca giyilmeyecek mi yoksa giyilemeyecek mi yazdınız? Giyilmeyecekse, duvara mı asacaksınız?)

Giyilemeyecek kadar kötü bir tasarım mı sizce diye sordum?

Yani komik bir fotoğraf olabilir ya da çekindiğiniz fotoğraf varsa o olabilir. Ben arkadaşıma tişört bastırsaydım komik bir şey yapardım. Örnek olarak. Eki Görüntüle 2186196

Hocam çok güzel fikir (ciddili) ama ben öylesine bir arkadaş yazmıştım, aslında ablama hediye edeceğim. Ablama gitmez böyle şeyler.

Biraz daha uğraşılması lazım.

Evet haklısınız, wanted yazısı üstüne biraz daha düşebilirdim mesela, içime tam olarak yatmadı. Fakat bu fotoşop bilgisiyle bu kadar. Kurtlar Vadisi'yle ilgili internetten alabileceğim öyle çok kaliteli fanartlar da yoktur diye tahmin ediyorum. İyi bile tasarladım aslında.

Giyilemeyecek kadar kötü bir tasarım mı sizce diye sordum?

Hocam çok güzel fikir (ciddili) ama ben öylesine bir arkadaş yazmıştım, aslında ablama hediye edeceğim. Ablama gitmez böyle şeyler.
Hocam ablansa eğer dümdüz tişört alsan bile yeter. Giyilebilecek bir şey olsun derim ben. Ablanız şaka kaldırabiliyorsa ve anlıyorsa örnek olarak attığım fotoğraf yapılabilir. Ben olsam bütçeme uygun kadın tişörtü alırdım sade. Kısa kollu crop da alabilirsiniz sakın yanlış anlaşılmasın. Bütçe kaç TL bu arada yani belki fikriniz değişebilir.

Hocam ablansa eğer dümdüz tişört alsan bile yeter. Giyilebilecek bir şey olsun derim ben. Ablanız şaka kaldırabiliyorsa ve anlıyorsa örnek olarak attığım fotoğraf yapılabilir. Ben olsam bütçeme uygun kadın tişörtü alırdım sade. Kısa kollu crop da alabilirsiniz sakın yanlış anlaşılmasın. Bütçe kaç TL bu arada yani belki fikriniz değişebilir.

Hocam ablam Kurtlar Vadisi'ni severek izliyor, Kurtlar Vadisi konseptli bir tişörtü çok beğenecektir. Benim bilmem gereken tek şey bu tasarımın dandik olup olmadığı.

Geri
Yukarı