Kız arkadaşımla yakalandık

Arkadaşlar babasını vazgeçirmemiz gerekiyor. Şu an arkadaşlarım aracılığyıla biraz konuştuk ve sanki bir yere vardık. Grbumuzda kız arkadaşım ve benim sevgili olduğum pek belli değildi ama ettiğimiz küfürler yüzünden vereceğim demiş.

Arkadaşım babası sanırsam azcık geri kafalı, ınstegram üzerindeki bir grupta küfür gördüğü için disiplinle tehdit ediyor.

Herkes yanlış anlamış, sevgilisinin babası görmemiş, başka bir arkadaşının babası mesajları görmüş.
Tam olarak böyle hocam çok teşekkür ederim. Şuan her yere ayrı yazmaktan foruma bakamıyorum çok özür dilerim yazım yanlışı yapabilirim.

Tam olarak böyle hocam çok teşekkür ederim. Şu an her yere ayrı yazmaktan foruma bakamıyorum çok özür dilerim yazım yanlışı yapabilirim.

Hocam durum böyleyse daha da saçma oluyor neden sevgilinizin arkadaşının babası sizin küfür etmeniz ve sevgili olmanızı kafaya takmış, bu durum onu alakadar etmiyor ona ne ki? Ben olsam direk neden bu konuya takıldığını sorardım yıl olmuş 2021 2-3 tane küfüre ve birbirini seven iki tane gence bu kadar takılmaması lazım.

Arkadaşının babasına, yada arkadaşına küfür ettiysen tehdit olarak söylemiş olabilir. Okul açısından bir şey diyemem, şahsa küfür edildiyse kanıtı varsa gerekli mercilere gidip şikayette bulunabilir.

Arkadaşının babasına, yada arkadaşına küfür ettiysen tehdit olarak söylemiş olabilir. Okul açısından bir şey diyemem, şahsa küfür edildiyse kanıtı varsa gerekli mercilere gidip şikayette bulunabilir.
Hayır kızına hiç bir şekilde küfür ya da hakaret etmedik.

Hayır kızına hiç bir şekilde küfür ya da hakaret etmedik.
Ben yanlış anlamış olabilirim belki, küfür olayında kızına değilde babasına her hangi küfür edildimi acaba? Babasına etmediysen küfür, şikayetlik bir durum olmaz. Kız reşit değilse, okulunu değiştirmek için'de zorlayabilir.

Hayır kızına hiçbir şekilde küfür ya da hakaret etmedik.

Hocam bence siz de kendi ailenizi işin içine alın, şahsa küfür içeren mesajlar göndermediğinizi söylüyorsunuz eğer dediğiniz tamamen doğruysa ve aileniz sevgili olma olaylarına sıcak bakıyorsa bence kız arkadaşınız da siz de ailelerinizle konuşun çünkü sevgilinizin arkadaşının babası azcık "garip" bir tipe benziyor.

Geri
Yukarı