Kız ortamında değişen yakın arkadaş

cheteen3198

Hectopat
Yer
Michigan
Daha fazla  
Beyler yakın bir arkadaşım var yaklaşık 7 yıldır arkadaşız. Beraber bir sürü anımız, bir sürü yaşanmışlığımız var. Ama ve lakin bu dostum nedense kız ortamında aniden değişiyor, kendisi olmuyor. Sadece şaşırıyorum, "nasıl?" diye. Kız ortamında sessiz kalıyorum genellikle, konuşan ve muhabbeti döndüren kişi o oluyor. Saçma sapan konular açıyor, kendisinden uzaklaşıyor, eğer en ufak bir hatamı hatırlasa bile kızlarla sohbeti devam ettirmek için beni gömüyor. Vallahi içimi dökmek istedim buraya, sizin de düşüncelerinizi merak ettim.

Beyler yakın bir arkadaşım var yaklaşık 7 yıldır arkadaşız. Beraber bir sürü anımız, bir sürü yaşanmışlığımız var. Ama ve lakin bu dostum nedense kız ortamında aniden değişiyor, kendisi olmuyor. Sadece şaşırıyorum, "nasıl?" diye. Kız ortamında sessiz kalıyorum genellikle, konuşan ve muhabbeti döndüren kişi o oluyor. Saçma sapan konular açıyor, kendisinden uzaklaşıyor, eğer en ufak bir hatamı hatırlasa bile kızlarla sohbeti devam ettirmek için beni gömüyor. Vallahi içimi dökmek istedim buraya, sizin de düşüncelerinizi merak ettim.
Arkadaşlığı kes direkt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bir tavir var fakat yazarsam sıkıntısı büyük, ya arkadaşlığını kes ya da sevgili bul ona, yoksa kaç kişi var böyle.

Bu insanlar karşı cins için canını bile verir, bence uzaklaşın. Benim de böyle bir arkadaşım vardı. Benim anılarını (komik olanları) kendi anısı gibi anlatıyordu. İlişkinizi kesin kurtulun.

Biraz tavır yapabilirsiniz arkadaşınıza, durumu anlayıp size soracaktır. Siz de olayı anlatıp bunu kesmesini söyleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı