Kıza nasıl açılacağımı bilmiyorum

canercel

Hectopat
Hocam ben 18 yaşındayım ve sınava hazırlanıyorum iyi bir okulda okuyorum. Okulumdan dolayı da bütün aşiret benden çok şey bekliyor. Bahsettiğim kız ise LGS Türkiye birincisi ve şu an okul birincisi çok çalışkan biri. Ben kızla sevgili olmak istemiyorum. İleride bir geleceğimiz olsun istiyorum ama bunu ona nasıl söylerim bilmiyorum. Benim tek kaygım onun gibi birinin bir daha karşıma çıkmayacak olması bu yüzden onu kaçırmak istemiyorum. Ama düşüncelerimden de haberdar olması gerekiyor ki sonradan sürpriz olmasın. Sınavdan sonra bir daha onu bulamayabilirim de. Sizce çıkış yolu nedir bunun nasıl söyleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bro soylemelisin bence. Çünkü yazdığın gibi karşılaşmama ihtimalin de varmış içinde tutmaktansa söyle, olmazsa tecrübe edinirsin en azından. Onunla sohbet et ilk başta baktın ki sohbet devam ediyor de ki "ben sana bir şey itiraf edeceğim"o ara söyle, kız kabul ederse gelecek kurma fikrini de söyle çünkü pat diye soylersen şaşırabilir adım adım ilerle kısaca

Bro soylemelisin bence. Çünkü yazdığın gibi karşılaşmama ihtimalin de varmış içinde tutmaktansa söyle, olmazsa tecrübe edinirsin en azından. Onunla sohbet et ilk başta baktın ki sohbet devam ediyor de ki "ben sana bir şey itiraf edeceğim"o ara söyle, kız kabul ederse gelecek kurma fikrini de söyle çünkü pat diye soylersen şaşırabilir adım adım ilerle kısaca
Ama keşke sınav senesini secmeseydin ya hem aynı okuldaymışsınız 11 veya 10.sinifta iken söyleseydin ya aga

Ama keşke sınav senesini secmeseydin ya hem aynı okuldaymışsınız 11 veya 10.sinifta iken söyleseydin ya aga
Hocam benim sohbet kurma durumum yok okulda kızlar kızlarla erkekler erkeklerle sohbet kuruyor direkt söyleyeceğim. Yarın söylemeye karar vermiştim zaten hadi inşallah olumlu sonuçlanır.Ama kendimi de çok muhtaç gibi göstermek istemiyorum.Daha çok faktörleri ona söyleyip cevabını bekleyeceğim.

Hocam benim sohbet kurma durumum yok okulda kızlar kızlarla erkekler erkeklerle sohbet kuruyor direkt söyleyeceğim. Yarın söylemeye karar vermiştim zaten hadi inşallah olumlu sonuçlanır.Ama kendimi de çok muhtaç gibi göstermek istemiyorum.Daha çok faktörleri ona söyleyip cevabını bekleyeceğim.
E hadi bakalım gelişmelerden bizi de haberdar et kral. Bu arada doğum günün kutlu olsun

"Senden hoşlandım, tanışalım mı?" de ve gerisini ona bırak. Çok da kaptırma kendini %99.9 ret yiyeceksin.
Dayı niye öyle diyorsun belki olumlu sonuçlanır niye ret yesin adam.

Evet hocam sonunda açıldım kıza güldü çok heyecanlıydım konuşmasına izin vermedim. Okula çok fazla gelmiyor onu dışarıya davet etmek istiyorum bi kahve içmek için içimdekileri ona anlatamadım o heyecanla. Bunu ona nasıl söyleyebilirim kızın hoşuna gidip gitmediğini de anlamadım zaten çok çıkmazdayım.

Olum keşke izin verseydin konuşsaymış. Yani gülümsemesi iyiye işaret, onunla bence kahve içmekten çok daha farklı aktiviteler yap ne bileyim kütüphane, kitap kafeye falan götür onu sohbet et tanı onu o da seni tanısın .. hellal lan söylemen bile büyük başarı

Evet hocam sonunda açıldım kıza güldü çok heyecanlıydım konuşmasına izin vermedim. Okula çok fazla gelmiyor onu dışarıya davet etmek istiyorum bi kahve içmek için içimdekileri ona anlatamadım o heyecanla. Bunu ona nasıl söyleyebilirim kızın hoşuna gidip gitmediğini de anlamadım zaten çok çıkmazdayım.
Kızla flört etmeye başlayıp biraz kendini tanıtsan daha iyi olurdu. Her neyse olan olmuş artık.

Heyecanlı olduğunu kıza çok belli etme. Eğer heyecanından dolayı saçmalayacağını düşünüyorsan kısa ve öz konuş. Kıza kaba davran demiyorum fakat çok aşırı kibar olma. Kızla konuşurken her ne kadar heyecanlansan da özgüvenli davranmaya çalış. Kızlar özgüveni düşük erkekleri çekici bulmazlar

Geri
Yukarı