Kıza tekrar istek atılmalı mı?

Tatsuhiro Satou

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Gece istek atmıştım, okul çıkışına kadar bekledim kabul etmesini etmedi. Ben de geri çevirmiştim fakat içim tekrar at diyor. Saçma bir konu gibi oldu ama yani tekrar atmak gurursuzluk olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Tatsuhiro Satou hep futbol takımı gibi geziyorsa zor ama günün belli zamanında yanında tek arkadaşı falan oluyosa o zaman konusabilirsin.
Yanında tek arkadaşı olduğu vakitler var o zaman nasıl konuşabilirim ki ? Yani bir anda onlar konuşurken yanına gidip tanışabilir miyiz mi diyeceğim ?

@Tatsuhiro Satou hal hatır sor. Sonra niye geldiğini söyle kibarca bir süre konuş işte çok sıkıcı konu olmadığı sürece sorun yok,sonra insta veya numara iste kız vermezse iyi günler falan de git verirse de ordan konuşarak birebir buluşma ayarlamaya çalış.

Ters tepki almazsın ama daha önce hiç yapmadım okulda rahat olamam diyosan dışarda denemen lazım.

A) Kız İnstagram'a girmediği için takip isteğini görmedi.
B) Kız isteğini gördü, fakat bilerek kabul etmedi.
C) Kıza o kadar takip isteği geliyor ki sen istek attıktan dakikalar içinde listede alta düştün.
D) Kız istek listesini bekletiyor, bazı kızlar bundan (İstek listesinde bekleyen çok isim olmasından) zevk alıyor.
E) Diğer.

Geri
Yukarı