Kızı unutamıyorum

sorun_2187

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 9 ay önce bir sevdiğim kıza çıkma teklif ettim. Ve tabii ki reddetti. Sonra sınıftakilere anlatıp dalga geçti, güldü ve aşağıladı. Hala gülmeye devam ediyor. Ne yapmam gerek dostlar?

Sınıftakilerin zeka seviyesi düşük olduğu için gülüyorlar.
Kızla ve sınıfta gülenler ile aynı sınıftasın sanırım. Eğer dersini bile etkiliyorsa bu durum sınıf değiştirmeni öneririm. Reddedildiğin için ve dalga geçildiği için üzülme. Hayatta her zaman herşey doğru gitmez. Önemli olan tüm zorluklar ve engellere karşı senin dik durabilmen. Kıza da ağzının payını ver. O orada senin ile dalga geçerken ağzın armut toplamasın yani.

7. sınıfım. Biliyorum çok erken ama ne yapalım reis sevdik işte.
Bu yaşta sevgi zor. Senin yaşadığın şey aslında cinsel arzularını tatmin etmek istediğin bir duygu.
Şuanlık derslerine odaklanman senin yararına olur. Önünde uzun bir LGS maratonu var.

Kızla ve sınıfta gülenler ile aynı sınıftasın sanırım. Eğer dersini bile etkiliyorsa bu durum sınıf değiştirmeni öneririm. Reddedildiğin için ve dalga geçildiği için üzülme. Hayatta her zaman her şey doğru gitmez. Önemli olan tüm zorluklar ve engellere karşı senin dik durabilmen. Kıza da ağzının payını ver. O orada senin ile dalga geçerken ağzın armut toplamasın yani.

Yok hocam ağzım armut toplamadı. Ben 2 arkadaş ile anlaştım, 1 ay boyunca sürekli dalga geçtiler. En sonun da bana dedi yeter ne yapıyorsun? Ben dedim sen yaparken ben katlandım şimdi sen katlan.
Bu yaşta sevgi zor. Senin yaşadığın şey aslında cinsel arzularını tatmin etmek istediğin bir duygu.
Şu anlık derslerine odaklanman senin yararına olur. Önünde uzun bir LGS maratonu var.

Haklısınız hocam teşekkürler vakit ayırdığınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı