Kızla buluşunca ne yapılır?

Kızla ayaküstü 2 3 dk ilk buluşma yapmıştık sonra okullara dağılmıştık, bugün hazır boş kız beni çağırıyor hani ne yapabilirim, en fazla cola çekirdek oda değer mi bilmiyorum, parkta oturup gezeriz dedi, öyle kuru kuru da olmaz diye düşünüyorum. Veya nelerden bahsetmeyeliyim, kızıda bayağı beğendim.

Bayağı da heyecanlanacağım gibi ya, bir de üstüme başımada çok önemde vermiyorum, umarım bir şey demez.

@moğol @BruceWaynee Alkolü abartmamakta fayda var arkadaşlar. Yarın bir gün bir evde takılırken alkolü abartıp yakınlaşırsanız sonrasında olacaklar konusunda başınızın ağrıma riski var. (Ben yaşamadım fakat çevremde gördüklerime dayanarak konuşuyorum)

@moğol @BruceWaynee alkolü abartmamakta fayda var arkadaşlar. Yarın bir gün bir evde takılırken alkolü abartıp yakınlaşırsanız sonrasında olacaklar konusunda başınızın ağrıma riski var. (ben yaşamadım fakat çevremde gördüklerime dayanarak konuşuyorum)

Tamam abi çok teşekkür ederim beni büyük bir dertten kurtardığın için dediklerini dinleyeceğim 😑.

@moğol @BruceWaynee Alkolü abartmamakta fayda var arkadaşlar. Yarın bir gün bir evde takılırken alkolü abartıp yakınlaşırsanız sonrasında olacaklar konusunda başınızın ağrıma riski var. (Ben yaşamadım fakat çevremde gördüklerime dayanarak konuşuyorum)
Doğru diyosunuz da alkolü düzgün kullanınca anksiyeteyi falan azalttığı bir gerçek. 1 volim falan içse ilk defa içse bile öyle kötü bir şey falan olmaz en fazla ağzı kokar ona da önerim naneli şekerdir.

Tamam abi çok teşekkür ederim beni büyük bir dertten kurtardığın için dediklerini dinleyeceğim 😑.

Ne demek abisi. Senin kanın kaynıyor belli, bunda hiçbir sorun yok fakat önünüze gelenle alkolün dibine vurup sonra yatarsanız ileride "bu bana alkol içirip benimle zorla yattı" diye arkanızdan suçlama yaptıklarında *** gibi kalırsınız. Benden söylemesi.

Doğru diyosunuz da alkolü düzgün kullanınca anksiyeteyi falan azalttığı bir gerçek. 1 volim falan içse ilk defa içse bile öyle kötü bir şey falan olmaz en fazla ağzı kokar ona da önerim naneli şekerdir.

Ben alkol kullanmayın demedim ki zaten. Abartmayın dedim.

Geri
Yukarı