Kızlara hediye olarak Gaming laptop alınır mı?

ACExACE

Hectopat
Bir tanıdığıma sürpriz yapılacak, birisi endüstri mühendisi diğeri diş hekimliği okuyor. İkisine ailesi laptop alıp sürpriz yapacaklarmış, kıza Gaming laptop alınır mı?
Not kızlar eskiden oyun oynuyorlarmış ama artık oynamıyorlar diye biliyorum, acaba tekrardan oynarlar mı?

Fiyatina en guclu donanimlari veren laptoplar oldugu icin bence alinir. Yine de biri caktirmadan oyun oynama isteklerini yoklasin, hiç oyun oynamayacak kisiye daha tasinabilir laptop almak iyi olur.

Hocam kızlara farklı alırsak niye aynı almadınız gibi bir olay çıkabilir.

Herkese istedigini alsaniz sorun olmaz.

Not kızlar eskiden oyun oynuyorlarmış ama artık oynamıyorlar diye biliyorum, acaba tekrardan oynarlar mı?

Böyle garip bir cümle daha önce görmedim. Herkesin zevkleri farklı, oyun oynayan kızlar da var tabii ki. Eğer tanıyorsanız sizin bilmeniz lazım bunu fakat yukarıda denildiği gibi, diş hekimliği okuyan birisi için Ultrabook tarzı cihazlar daha iyi olacaktır.

Böyle garip bir cümle daha önce görmedim. Herkesin zevkleri farklı, oyun oynayan kızlar da var tabii ki. Eğer tanıyorsanız sizin bilmeniz lazım bunu fakat yukarıda denildiği gibi, diş hekimliği okuyan birisi için Ultrabook tarzı cihazlar daha iyi olacaktır.

Hocam kızlar oyun oynamaz demedimki eskiden kendi rızalarıyla oynuyorlarmış ve şu an yine kendi rızalarıyla oyun oynamayı bırakmışlar.

Not ikisine sorup almak daha mantıklı olacak yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam kızlar oyun oynamaz demedimki eskiden kendi rızalarıyla oynuyorlarmış ve şu an yine kendi rızalarıyla oyun oynamayı bırakmışlar.

Not ikisine sorup almak daha mantıklı olacak yardımlarınız için teşekkürler.

Hızlıca okuyunca genel anladım 🫠 Pardon.

Geri
Yukarı