Klasik saat önerisi

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba dostlar, mezuniyet töreninde takmak için saat alacağım ama nasıl desem? Hiçbir bilgim yok bu konuda. Bana öğrenci adama göre şık bir saat önerebilir misiniz? Konu hakkında bilgi sahibi olmadığım için bütçe sunamıyorum. Önerilerinize göre bütçe oluşturmaya çalışacağım.

Teşekkür ederim önerileriniz için ama bütçeyi bu kadar düşük tutmam sanırım. 1000-1500 diyebilirim.

Swiss-made kaliteli bir saat tercih etmelisin. Ben buradakine modele benzer bir Tissot kullanıyorum, bayıla bayıla almıştım hala da bayıla bayıla kullanıyorum.

Filtrelemek için en güzel soru "metal kayış mı, yoksa deri kayış mı?"

Swiss-made kaliteli bir saat tercih etmelisin. Ben buradakine modele benzer bir tissot kullanıyorum, bayıla bayıla almıştım hala da bayıla bayıla kullanıyorum.

Filtrelemek için en güzel soru "metal kayış mı, yoksa deri kayış mı?"

Deri kayış dahi iyi gözükür muhtemelen. Bu yüzden deri kayış.

Swiss-made kaliteli bir saat tercih etmelisin. Ben buradakine modele benzer bir Tissot kullanıyorum, bayıla bayıla almıştım hala da bayıla bayıla kullanıyorum.
Öğrenci adam, o bütçeye anca Casio alır.

Doğru dürüst bir şey için Tissot idealdir, özellikle Tissot Gentleman ve Tissot PRX modelleri hoşuma gidiyor. Para olsa Omega Speedmaster falan alırız tâbi. 😂

Öğrenci adam, o bütçeye anca Casio alır.

Doğru dürüst bir şey için Tissot idealdir, özellikle Tissot Gentleman ve Tissot PRX modelleri hoşuma gidiyor. Para olsa Omega Speedmaster falan alırız tâbi. 😂

Bütçeyi göremeyince kendi estetik algıma göre bir öneri yapayım dedim. Öğrenciyken görüp, çalışmaya başlayınca da kıymıştım birazcık :)

Geri
Yukarı