Klasör taşırken "erişim engellendi" hatası

Comix.tr

Centipat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Microsoft Windows 10 Enterprise ::: (İşlemci) : Intel(R) Pentium(R) CPU G6950 @ 2.80GHz, 2800 Mhz, 2 Çekirdek, 2 Mantıksal İşlemci ::: (RAM) : 8,00 GB ::: (Hafıza) : 1TB Toshiba HDD ve 256GB Assboard SSD ::: Grafik Kartı : Intel® HD Graphics
Meslek
TÜRK ASKERİ !
İndirilenler klasörünü C diskinden D diskine taşımıştım ama şimdi D'ye tıklayınca sadece indirilenler gözüküyor. Alt klasör oluşturup ona atmayı deniyorum ama buna benzer hatalar veriyor. Dosyalar birbirine girdi. Yardımcı olur musunuz?

1682027196323.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Diski onarman gerekir.
CMD'yi yönetici olarak başlat.
Chkdısk /f D: Yap onarsın.

Bende de böyle bir hata olmuştu, böyle düzelttim.

C:\WINDOWS\system32>CHKDISK /f D:
'Chkdısk' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.

C:\WINDOWS\system32>DISK /f D:
'Dısk' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.

C:\WINDOWS\system32>REPAİR /f D:
'Repair' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.

C:\WINDOWS\system32>FİX it /f D:
'Fix' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.

C:\WINDOWS\system32>CHDISK /f D:
'Chdısk' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.

Bunları denedim ancak olmadı. D diskinden C diskine de taşıyamıyorum benzer hataları veriyor.
Nasıl yapabilirim? Başka önerisi olan?

Konuya güncelleme!
Bu linkteki siteden sorunu çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı