Klavye, fare ve kablosuz kulaklık önerisi

Fiyat için belirli bir sınırım yok arkadaşlar. En üst seviyede olmalarını istiyorum çünkü bir defaya mahsus alıp uzun süreli kullanmak istiyorum.

Hocam SteelSeries markasından bir set dizebilirsiniz.

Elinizin boyutu ve fareyi tutuş şekliniz nedir? Bu arada klavye + fareyi de kablosuz alabilirsiniz :)

Hocam SteelSeries markasından bir set dizebilirsiniz.

bu mantıklı bir tercih olabilir, fakat wireless kulaklığının 4 buçuk küsür lirayı hakettiğini düşünmüyorum. bunu neden derseniz. Elimde ad/da conventer var rme marka. bu ne derseniz kulaklığın yanında gelen 'dac' yazanın en az bin katı daha iyi ses veren bir çeviricisi. başka kulaklık önerebilecek misiniz?

Elinizin boyutu ve fareyi tutuş şekliniz nedir? Bu arada klavye + fareyi de kablosuz alabilirsiniz :)

Palm tutuş şeklim. Ellerim çok büyük değil. Msi gm60 bana büyük geliyor desem yeridir. ve hafif olmasını temelli ediyorum.
Arkadaşın attığı kulaklık zaten kablosuz bile değil.
evet var mı aklınızda önerebileceğiniz birşey ?

Bu mantıklı bir tercih olabilir, fakat Wireless kulaklığının 4 buçuk küsur lirayı hakettiğini düşünmüyorum. Bunu neden derseniz. Elimde ad/da conventer var rme marka. Bu ne derseniz kulaklığın yanında gelen 'DAC' yazanın en az bin katı daha iyi ses veren bir çeviricisi. Başka kulaklık önerebilecek misiniz?

Bu da güzel diyorlar hocam. Ama siz yine de başka arkadaşlara da sorun. SteelSeries Arctis Pro önermemin sebebi ise tek yazılımdan kolayca kontrol edebilmenizdi.
Evet var mı aklınızda önerebileceğiniz bir şey?

Hocam fark etmemişim kusura bakmayın.

G733 fiyatı 1500 lira ve çevresidir, 2500 lirayı hak etmiyor. Ben kulaklık önermiştim zaten, görmediniz herhalde?

G733 fiyatı 1500 lira ve çevresidir, 2500 lirayı hak etmiyor. Ben kulaklık önermiştim zaten, görmediniz herhalde?

teşekkür ederim hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı