Klavye mouse ve mouse pad önerisi

Bütçe
Değişir
Bu klavyeyi öneririm. 6 ay kullandım hiçbir kronik sorunu vs yok gayet iyi bir klavye bu fiyat bandında.

Mouse pad için atmış olduğum kaliteli bir pad alabilirsiniz. Bu bütçede en iyi pad o.

Eski sistemimde bu klavyeyi kullandım hocam bende hiçbir sorun yaşamamıştım. Ancak farklı bir markaya yönelmek istiyorum. Logitech AOC Gigabyte vs vs. Gamepower Everest Rampage kullanmak istemiyorum.

GamePower forumda pek sevilmiyor/önerilmiyor.

Gamepower sorunlu çoğu ürünü önerilmiyor evet ama bu model hariç. Calypso modeli kronik sıkıntısı olmayan bir model bu yüzden 2 adet aldık ve hiçbir sıkıntı yaşamadık bu yüzden öneriyorum.
Eski sistemimde bu klavyeyi kullandım hocam bende hiçbir sorun yaşamamıştım. Ancak farklı bir markaya yönelmek istiyorum. Logitech AOC Gigabyte vs vs. Gamepower Everest Rampage kullanmak istemiyorum.

400-500 tl bandında red switch, bilek destekli ve kaliteli zor hocam biraz açıkçası. Benim bildiğim şu kaliteli alın diyebileceğim ürün yok.

Mouse ve Pad'i arkadasin önerisini aldim hocam konuyu okuyup link atsanız keşke. SS'in padleri çok dandik oluyor. Klavye kaldı sipariş geçmediğim klavye arıyorum.

Geri
Yukarı