Klavye tamiri nerede yaptırılır?

_ByYuSuF06_

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 3470 4.0 GHZ O.C -SAPPHIRE NITRO+ RX 580-16 GB RAM-GIGABYTE GA-Z77X-UD3H-240+120 SSD SNOWMAN M200 600W +80 PSU
İPHONE 6S 64 GB
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar elimde Platoon PL357 klavye var ve ışıkları arada gidip 4 5 saniye sonra geri geliyor, aynı zamanda tuşlar da takılıyor. Nerede yaptırabilirim, ücreti ne olur?

Arkadaşlar elimde Platoon PL357 klavye var ve ışıkları arada gidip 4 5 saniye sonra geri geliyor, aynı zamanda tuşlar da takılıyor. Nerede yaptırabilirim, ücreti ne olur?
O klavyeyi tamir etmeye harcıyacağın emeğe yazık o tarz klavyeler hemen bozulur. Tavsiyem işini görücek ucuz bir klavye alman olucaktır.

Ücreti hakkında bir fikrim yok, normal bir bilgisiyarcıda yaptırabilirsin.

Bizim bu ara tuş basmıyordu. Abimle oturduk, çalışmayan tuşu söktük. İçinde plastiği düzelttik. Sen yapabilir misin bilmiyorum.

Bizim bu ara tuş basmıyordu. Abimle oturduk, çalışmayan tuşu söktük. İçinde plastiği düzelttik. Sen yapabilir misin bilmiyorum.

Hocam tuşlarda basma sorunu yok ışıklar gidiyor tüm tuşlar gidiyor 5 saniye sonra geri geliyor.

Demek ki sizin bilgisayarınızda sorun var, USB girişini kontrol edin.

Tüm girişleri denedim chipset evrensel seri yolu denetleyicileri filan hepsini güncelledim diğer tüm portlar çalışıyor hepsi dolu.

Yeni konular

Geri
Yukarı